15-23 березня, можливо, нас будуть “ламати”, переконувати щось підписати, здати: гороскоп для України та передбачення стосовно війни

Астролог Надія Борова дала прогноз про хід війни в Україні і як будуть розвиватися події далі.

“Що стосується стратегічного прогнозу, то цілі війни не будуть досягнуті. Жодна зі сторін не отримає того, до чого прагне”, – говорить астролог.

Експерт зазначає, що щось можна буде змінити після 21 березня. Включаться інші процеси.

З 6 по 13 березня загальний стан українців буде героїчно-панічний. Можливо будуть показувати чудеса героїзму, інші навпаки. Це досить складний час. Можливі помилки, неузгодженість дій різних підрозділів, різних напрямків.

“Швидше за все, окупанти перестануть працювати у всіх напрямках, вибираючи одне. Можлива зміна тактики ведення війни. Більше схоже на роботу диверсійну, пропагандистську, інформаційну: зломи сайтів, зради. Причому з обох сторін”, – говорить астролог.

Про здачу інтересів країни мова не йде, але тимчасові поступки можуть бути. Довго вони не протримаються: хтось порушить.

15 – 23 березня, можливо, нас ламатимуть, переконуватимуть щось підписати, здати. У цей період навіть може бути менше жорстких обстрілів і атак.

“Будуть втрати і перемоги, складні місяці, як мінімум, до літа”, – додала астролог.