fbpx

15 основних причин, чому ваша дружина стала злою і дратівливою

Ви відчуваєте, що ваша дружина постійно в напрузі? Краще спробувати самостійно розібратися в причині, ніж вдаватися до сторонньої допомоги

Визначивши основні причини її занепокоєння, можна пом’якшити стрес. Ви не перший, хто потрапив в таку ситуацію, пише “Блискавка”

Фахівці визначили 15 основних причин, які створюють напругу у відносинах.

1. Ви не розмовляєте

Коли в останній раз ви розмовляли? Безсумнівно, ви спілкуєтеся один з одним, але це тільки обговорення побутових питань. Проведіть час разом і поговоріть по душам.

2. Ви не хоче змінюватися

Скільки разів ви обговорювали і розподіляли перелік обов’язків по дому? Коли чоловік явно не докладає жодних зусиль, щоб виконувати свої обіцянки, то не дивно, що дружина дратується.

3. Ви не зацікавлені

Чоловік хоче добре розуміти свою дружину, але особливо не цікавиться її життям. Якщо він не знає, що вона думає і відчуває, як між подружжям може з’явитися довіра і дружба?

4. Немає пристрасті

Легко відчувати пристрасть, коли ви закохані. Але через кілька років шлюбу партнерам потрібно докладати зусилля, щоб підтримувати вогонь у відносинах. Не чекайте приводу, щоб відсвяткувати знаменну дату, подарувати подарунок або зробити сюрприз. Влаштовуйте іноді романтичні вечори просто так.

5. Вона єдина, хто готує

Читайте також:П’ять необхідних для жінки речей, про які вона вам не скаже

Вашій родині потрібно харчуватися три рази в день, і їжу повинен хтось готувати. Чому чоловік може собі дозволити сидіти склавши руки, а дружина при цьому зобов’язана готувати після довгого робочого дня? Ніхто не вимагає від чоловіків кулінарних шедеврів, але він спокійно може сам відварити спагеті і підігріти соус або м’ясо.

6. Прибирає тільки вона

Підтримувати порядок у будинку не так вже й складно, якщо постійно прибирати за собою і не розкидати речі. Коли всіма домашніми справами займається тільки жінка, то неминуче виникає стрес. Має бути рівномірний поділ праці.

7. Ви ніколи нічого не робите для неї

Всі люди потребують турботи та уваги. Як часто чоловіки запитують свою дружину, який фільм вона хотіла б подивитися, чи де б вона хотіла повечеряти? Жінці потрібно показувати, наскільки вона важлива.

8. Вона відчуває себе єдиною з батьків

У ваших дітей є двоє батьків, тому ви повинні рівномірно розділити догляд за ними. Коли вихованням займається лише один з батьків, то з часом накопичується втома, яка виливається в невдоволення.

9. У вас в пріоритеті робота

Більшість чоловіків викладаються на 110 відсотків на роботі, але коли повертаються додому, то не докладають жодних зусиль. Коли ви віддаєте всю свою душу роботі, то це впливає на ваші стосунки вдома. Переконайтеся, що ви робите достатньо для своєї сім’ї.

10. Ви домінуєте у сварках

Розбіжності будуть виникати завжди, це факт. Як відбуваються ваші сварки? Чоловік слухає думку дружини чи категорично відстоює своє? Коли людина не може вирішувати проблеми зі своїм чоловіком, то це призводить до напруги.

11. Їй потрібен час

Ми всі знайомі з почуттям, коли катастрофічно не вистачає часу, щоб встигнути зробити все заплановане за день. Жінка іноді може щось і не встигати, тому чоловік повинен намагатися допомагати їй. Вона буде дуже вдячна йому за це.

12. Їй потрібен простір

Кожна людина іноді хоче закритися в кімнаті і побути на самоті. Якщо у вас є діти, то вам просто необхідний відпочинок. Гаряча ванна зі свічками добре знімає втому.

13. У неї занадто багато обов’язків

Утриманням будинку, витратами і оплатою рахунків хтось повинен займатися. Швидше за все, всі ці завдання виконує саме дружина. Чоловік повинен бути повноправним партнером, і частина сімейних обов’язків брати на себе.

14. У неї опустилися руки

Всі втомлюються час від часу, але не можна допускати стану повної апатії. Коли у жінки починають опускатися руки, потрібно допомогти їй впоратися з депресивним станом.

15. Вона все робить сама

У багатьох сім’ях вирішенням усіх проблем і турбот займається жінка. На жаль, але така реальність. Навіть якщо чоловік сам втомився, він повинен завжди допомагати дружині. Нехай це і дрібна допомога, але вона буде дуже відчутною.

Жінки дуже крихкі і ніжні створіння. Часом вони звалюють на свої плечі непосильний тягар, який і доводить їх до стресу. Щоб у стосунках не було напруги і розбіжності, чоловіки повинні виявляти турботу та розуміння до своїх дружин.

You cannot copy content of this page