fbpx

17 червня особливий повний Місяць. Цей день може принести вам удачу і змінити життя. Ось як правильно його провести

Повна Місяць викликає сплеск енергетики, тому в такі ді часто трапляються різного роду неприємності. Експерти рекомендують прислухатися до думки астрологів, щоб уникнути небажаного розвитку подій в цей понеділок. Завдяки своєчасним порадам можна дізнатися про те, що потрібно зробити в серп і від чого краще відмовитися.

Сузір’я Стрільця в цю добу не несе загрози, проте його неспокійна енергетика, посилена впливом Місяця, може привнести ефект несподіванки. Це означає, що в понеділок важливо бути обережними у всьому, від думок до справ. Така тактика допоможе уникнути безлічі неприємних моментів. Джерело

Що можна робити в повний Місяць

У день повного Місяця можна сміливо вирушати в подорожі і відрядження. Енергетика дня благоволить зміні обстановки, а струс допоможе знайти спосіб вирішити нагальні питання. Під час подорожі не виключені доленосні зустрічі, тому астрологи рекомендують не ігнорувати випадкових попутників і уважно прислухатися до того, що вони говорять.

Початок тижня – прекрасна можливість для того, щоб почати нові проекти, завершивши перед цим рутинні справи. Нові починання під впливом повного Місяця отримують додатковий імпульс, а отже, при належній старанності досягти успіхів буде значно простіше.

У цей день важливо підтримувати внутрішню гармонію, щоб перепади настрою не позначилися на запланованих справах і на спілкуванні з оточуючими людьми. Доброзичливе ставлення дозволить уникнути конфліктів і перешкод на шляху до поставленої мети.

Романтичні стосунки в день повного Місяця 17 червня можуть привести як до удачі, так і до поразки, тому в понеділок варто помедитувати, щоб заспокоїтися і провести побачення на вищому рівні. Парам астрологи рекомендують знайти спільне захоплення, яке допоможе зблизитися.

Під впливом сузір’я Стрільця може з’явитися бажання щось поміняти. Справи, пов’язані з перестановкою меблів, ремонтом і навіть переїздом, пройдуть успішно. Зміни можуть стосуватися будь-якої сфери життя, однак здійснювати їх потрібно після глибокого аналізу, а не під впливом емоцій.

Сплеск творчої енергії дозволить знайти новий напрям для розвитку, і тим, хто не лінується, удача буде посміхатися у всьому.

Що не можна робити 17 червня

В повний Місяць велика ймовірність оступитися і зробити неправильний вибір, тому астрологи не рекомендують поспішати. У діловій сфері життя мало довіряти словам – потрібно уважно аналізувати ситуацію, а також перевіряти всі документи. В такому випадку буде простіше уникнути конфліктів і втрати фінансів.

Бездіяльність у день, коли люди відчувають прилив сил, також загрожує неприємностями. Нездужання і агресія, викликані надлишком енергії в понеділок, можуть стати причиною конфліктів з близькими людьми, а також невдач в діловому середовищі.

Читайте також: Повний Місяць у червні – ваш особливий час для змін

У день повного Місяця існує ризик потрапити під вплив людей з поганими намірами. У цей день важливо максимально захистити себе, а також постаратися не вступати в розмову з малознайомими людьми, обходити стороною агресивно налаштованих особистостей.

В повний Місяць не рекомендується кардинально міняти імідж. У цю добу новий образ може викликати суперечливі емоції, а результат – не виправдати очікувань. Стрижку, манікюр і педикюр астрологи рекомендують перенести на більш сприятливий час.

You cannot copy content of this page