fbpx

Повний Місяць у червні – ваш особливий час для змін

Повня часто є найнебезпечнішим днем місяця. У червні повний Місяць не принесе нам великих проблем. Дотримуючись порад місячного календаря, ви зможете зробити цей день дуже продуктивним.

Експерти відзначають, що у фазу максимального енергетичного сплеску відбуваються дуже важливі, але не завжди помітні події. Замовляння на удачу допоможуть зробити ці події більш сприятливими.

Особливості Повні в червні

Вона відбудеться 17 числа у Вогненному Знаку Стрільця. Попри те, що Стрілець є далеко не найбільш спокійним Знаком Зодіаку, Повню в ньому назвати надмірно небезпечною не можна. Енергетика Стрільця дуже сфокусована, передбачувана, хоч і досить потужна. Це означає, що ймовірність неприємних сюрпризів 17 червня буде максимально низькою.

В цей день астрологи рекомендують міняти обстановку. Можна сміливо вирушати в інші міста або навіть країни на пошуки натхнення. Це буде понеділок, тому можливі доручення від начальства, пов’язані з відрядженнями, зміною графіку роботи або її інтенсивності.

Це буде досить насичений день, в який важливо старанно працювати. Можна починати нові проекти. З фінансової точки зору день буде сприятливим для активності.

Поради астрологів на 17 червня 2019 року

У цей день необхідно зберігати спокій, тому можна скористатися допомогою каменю аметисту. Доповніть цей талісман срібними прикрасами, які допоможуть захиститися від недоброзичливців.

Крім талісманів, важливо пам’ятати й те, як правильно себе вести в такий повний Місяць. Будь-які невеликі відхилення від планів можуть сприйматися як глобальна проблема. Людям властиво все перебільшувати в повний Місяць. Найменші труднощі в спілкуванні можуть призводити до початку конфліктів, неможливість вести переговори. Астрологи рекомендують не піддаватися емоціям. Потрібно зберігати голову холодною, не приймати необдуманих рішень.

Переворотів і перетворень в любовній сфері чекати не варто. Це єдина сфера, в якій 17 числа не очікується ніяких небезпечних випадковостей. Можливий застій у розвитку відносин, тому краще провести день на самоті, не вимагаючи нічого від другої половинки.

Читайте також: 6 знаків Зодіаку, життя яких кардинально зміниться в середині червня

17 числа можливий революційний успіх у сфері роботи та фінансів, але можливий настільки ж швидкий спад активності та втрата удачі. Спробуйте сфокусуватися саме на діловій сфері, обережно виконуючи свої обов’язки та не надто ризикуючи своєю репутацією.

Спілкування зі злими та ревнивими людьми може стати причиною великих негараздів. Якщо є можливість, краще вибрати усамітнення, ніж компанію людей, які можуть вас засмутити або змусити нервувати.

You cannot copy content of this page