fbpx

19 січня кармічні вузли змінили знак: як зміниться життя кожного зі знаків Зодіаку в найближчі півтора роки

Північні кармічні вузли переходять у знак Тельця, і ця подія змінюватиме фокус уваги.

Овен

Фокус уваги Овнів на найближчі півтора роки буде у секторі грошей. Другий сектор гороскопа, до якого входять кармічні вузли, відповідає за збільшення фінансового потоку, можливість покращити матеріальне становище, знайти кар’єру мрії або знайти високооплачувану посаду. Овнам доведеться багато працювати, а значить, їм потрібно розподіляти енергію таким чином, щоб унеможливити перевтому та проблеми зі здоров’ям.

Телець

Перший сектор гороскопу, який буде актуальним на півтора роки, вказує Тельцям можливість самореалізації. Це означає, що настав час змін, коли важливо слухати власне серце та приймати рішення без сторонньої допомоги. На Тельців чекають нові знайомства, розвиток особистого бізнесу, а також зміни у зовнішності. Зміна іміджу буде доречною для тих, хто хоче почуватися впевнено.

Близнюки

Наступні півтора роки фокус уваги Близнюків буде прикутий до 12 сектору гороскопу, який відповідає за усамітнення. З’явиться можливість віддалитися від зовнішнього шуму, пізнати себе, знайти внутрішню свободу та розвивати сплячі таланти. Не виключена і міграція в далекі країни, щоб змінити своє життя, залишитися наодинці зі своїми думками, почати шлях до трансформації свідомості та істини.

Рак

У Раків наступні півтора роки сфера інтересів тягнеться на область соціуму, за яку відповідає 11 сектор гороскопу. Це означає, що у житті відбуватимуться зміни, пов’язані зі спілкуванням. Це може бути нові знайомства, корисні ділові зв’язки, зміна кола спілкування. Астролог не виключає, що Раки зможуть очолити будь-яку організацію та стати публічними особами.

Лев

Левам потрібно буде сфокусувати увагу на 10 секторі гороскопу, який відповідає за досягнення. Леви зможуть змінити статус, набути популярності і рухатися до нових успіхів. Астролог рекомендує зосередитись на своїй репутації, щоб вона не постраждала від необдуманих кроків та ризиків, яких можна уникнути. Вузол дає і новий статус, пов’язаний із одруженням або розлученням.

Діва

У Дів кармічний вузол Раху програється у 9 секторі гороскопу. Це означає, що найближчі півтора роки фокус уваги буде зосереджений на подорожах, міжнародних проектах та зміні місця проживання. Діви можуть розширити горизонти, оформити візу або дозвіл на проживання в іншій країні, вивчити невідому культуру, а також познайомитися з цікавими людьми, які допоможуть освоїтися на новому місці.

Терези

Терезів майбутні півтора роки цікавитиме сфера фінансів, за яку відповідає 8 сектор гороскопу. Терези можуть отримати несподівані гроші: вступити у спадок, виграти в лотереї або взяти кредит на масштабні цілі. Астролог рекомендує зосередитися на розвитку, щоб грамотно освоїти новий бюджет, набути фінансової незалежності, розширити або розпочати особисту справу, яка приноситиме хороший дохід.

Скорпіон

Скорпіонів хвилюватиме тема стосунків, за яку відповідає 7 сектор гороскопу. Наступні півтора роки будуть часом змін, коли змінюватиметься коло знайомств та співпраці, Скорпіони зможуть провести вигідні угоди, розширити свій бізнес або розпочати шлях кар’єрними сходами. Астролог рекомендує звернути увагу і на особисті взаємини: не виключені розлучення або довгоочікуване одруження.

Стрілець

Фокус уваги Стрільців буде прикутий до 6-го сектору гороскопа, який відповідає за вирішення проблем. Це означає, що Стрільці зможуть активно займатися своїм життям, змінювати роботу чи сферу, розвиватися та набути фінансової незалежності. Також протягом півтора року буде актуальним питання будівництва: це може бути ремонт житла, покупка ділянки або поділ власності для покупки власної квартири.

Козеріг

З 19 січня увага буде прикута до питань, пов’язаних із задоволеннями, за які відповідає 5 сектор гороскопу. Козероги зможуть розпочати романтичні стосунки, розвиватись у творчому середовищі, а також планувати розширення сім’ї. Астролог рекомендує розвиватися всебічно і не відмовлятися від подарунків долі. Увага до інтуїції допоможе вчасно опинитися у потрібному місці та здобути щастя.

Водолій

Водолії займатимуться темами нерухомості та сім’ї, за які відповідає 4 сектор гороскопу. Не виключено переїзд в інше місто, а також будівництво будинку чи ремонт у новій квартирі. Водолії повинні бути готові до зміни складу сім’ї: народження довгоочікуваного потомства, заміжжя дітей, поділу житлової площі для набуття власного житла та проживання окремо від батьків.

Риби

Увага Риб буде прикута до 3 сектору гороскопу, який відповідає за спілкування. Риби повинні бути готові до нових знайомств, у тому числі з людьми з-за кордону, набуття нових друзів, набуття корисними зв’язками. Також 3 сектор гороскопу відповідає за техніку, а отже, Риби зможуть придбати автомобіль чи змінити техніку в будинку. Астролог рекомендує приділити увагу документам, оформлення яких буде найчастішим.

You cannot copy content of this page