fbpx

20 березня – Весняне рівнодення: що потрібно зробити кожному зі знаків Зодіаку, аби знайти своє щастя і навіть змінити життя

20 березня настає новий астрологічний рік. Це дуже важливий день, але не тільки для астрологів. Для всіх нас цей день буде різним, але незмінним залишається одне – необхідність в духовних практиках. Можна скористатися медитацією на зміну життя на краще. Це ідеальний час для зміни життя. Пам’ятайте, що для цього спочатку потрібно змінити своєї ставлення до нього, побороти страхи.

Овен

Овнам варто провести прибирання в будинку і на прилеглій території. Необхідно навести порядок в речах і позбутися від усього старого і непотрібного мотлоху. Справа в тому, що це день переходу Сонця в їх Знак Зодіаку, так що для Овнів цей день важливий подвійно.

Телець

Людям такого Знака астрологи радять попросити вибачення у тих, кого вони могли образити в минулому. Це ідеальний день для примирення. Потрібно постаратися закопати сокиру війни з ворогами, пішовши назустріч першими. Це важлива дата в житті кожного Тельця.

Близнюки

Близнюкам зустрічати новий астрологічний рік краще в оточенні близьких людей. Необхідно провести день поруч з батьками, другою половинкою і дітьми. Можна зайнятися разом домашніми справами, пограти в настільні ігри. Це ідеальний день для піднесення подарунків.

Рак

Ракам в цей день варто приділити час романтиці. Можна сходити куди-небудь з другою половинкою або зайнятися активними пошуками любові, призначити побачення. У цей важливий день Ракам необхідно відчувати себе коханими. Це добре позначається на їх удачі в майбутньому.

Лев

Левам можна зайнятися шопінгом. 20 березня – ідеальний день для оновлення гардеробу, дорогих придбань. Можна також змінити образ, зробити нову зачіску, поекспериментувати із зовнішнім виглядом. Одне ясно точно: Левам потрібно виглядати на всі сто.

Діва

Дівам в цей день потрібне перезавантаження свідомості і енергетики. Це означає, що їм потрібно хоча б в першій половині дня побути на самоті, в спокої і далеко від настирливих справ, роботи. Грубо кажучи, це день відпочинку та релаксації для Дів.

Терези

Новий астрологічний рік Терезам варто почати з активної роботи і творчої діяльності. Не можна лінуватися, відкладати справи на потім. Якщо Терези будуть в цей день працювати, їм в голову зможуть прийти дуже важливі думки.

Скорпіон

Це сприятливий день для нових починань. Приємні життєві зміни завжди починаються з малого, тому важливо не залишатися всередині зони комфорту, а діяти. 20 березня багато Скорпіонів можуть істотно поліпшити своє життя, приймаючи правильні рішення і борючись з лінню.

Стрілець

Для Стрільців 20 березня є днем, що ідеально підходять для зміни обстановки, для подорожей і покупок. Словом, їм потрібно робити те, що вони люблять робити більше всього на світі. Перехід Сонця в Овна сприяє вирішенню конфліктів, пошуку ефективних рішень.

Козеріг

Козерогам в цей день варто позбавлятися від негативних спогадів, прощати людей і забувати образи. Якщо цього не робити, то старі проблеми можуть повернутися з більшою силою. Новий астрологічний рік – дуже важливий день для цих людей, адже він допоможе позбутися старого болю.

Водолій

У Водоліїв в новий астрологічний рік починається час внесення різноманітності в життя. Можна займатися пошуками нових захоплень, роботи. З високою ймовірністю вони увінчаються великим успіхом.

Риби

У Риб 20 березня є можливість стати краще, тому їм потрібно здійснювати спроби в цьому напрямку. Енергія Сонця та інших нічних світил допомагає Рибам проводити правильний самоаналіз. Також 20 березня можна ставити перед собою нові цілі, боротися з неприємними звичками.

You cannot copy content of this page