20 липня – Молодий місяць у Раку. Чим особливий цей день і що він принесе кожному зі знаків Зодіаку

У липні Молодик випадає на сузір’я Рака – водний Знак, відомий своєю чутливістю, обережністю і підозрілістю. Це означає, що Молодик принесе раптові і кардинальні зміни, що призведе до неминучої трансформації життя. Прийшов час дій, але при цьому важливо усвідомлювати всю відповідальність, яка лягає на плечі. З приємних новин: кожен зможе втихомирити свої страхи і комплекси, які до цього стримували. Результат – набуття внутрішньої свободи і успіху.

Молодик в Раку 20 липня 2020 року

Молодик в Раку торкнеться кожного з нас. Це буде непросте оновлення Місяця, воно додасть багатьом людям емоційної напруженості і внутрішніх обмежень. Можуть з’явитися нові правила і заборони, перешкоди і затримки. Можливі складні ситуації, якщо раніше були проблеми з законом або бажання піти від зобов’язань: можна сказати, що Місяць виставить рахунок за безвідповідальність і легковажність.

Астрологи попереджають і про появу протиріч між прямими обов’язками і особистими очікуваннями, між тим, що ми хочемо робити, і тим, що буде дозволено. Ухилення від реалій життя може призвести до неприємних наслідків, тому важливо знайти баланс між бажанням залишатися собою і вимогами, які диктують зовнішні обставини.

Але будуть і хороші новини: наприклад, ми зможемо усвідомити, що заважає рухатися до мети, де ми взяли на себе більше, ніж можемо винести, і як звільнитися від негативних установок і бар’єрів свідомості.

Поради астрологів для кожного Знака Зодіаку

Овен. Овнам важливо морально і енергетично вкладатися в справи, які надихають їх. Астрологи радять влаштувати собі мозковий штурм і розібратися зі справжніми бажаннями – це допоможе витратити сили на те, про що не доведеться незабаром пошкодувати.

Телець. Працьовитим Тельцям астрологи радять зробити собі подарунок і присвятити 20 липня турботі про себе. Варто нагородити себе за все речі, які були зроблені за останні тижні, – це закріпить успіх на енергетичному рівні і подарує шанс підкорити нові вершини.

Близнюки. Близнюків чекає золотий час. Астрологи радять використовувати свої гострий розум і кмітливість, щоб підвищити соціальний і професійний статус. Успіх дуже близько, і навіть якщо зараз стан справ не вселяє оптимізму, головне – не зупинятися на досягнутому.

Рак. Місяць пропонує Ракам розібратися, хто їм друг, а хто ні, і відпустити всіх зайвих людей, які заважають йти вперед і досягати особистих цілей. 20 липня – переломний день, коли буде легше виявити людей-вампірів і людей-споживачів.

Лев. Левів чекає можливість показати себе світові, але в цьому обов’язково буде потрібна допомога людей, які, швидше за все, не будуть горіти бажанням допомогти. Їх важливо переконати, використовуючи свої шарм, чарівність і дар переконання.

Діва. Час і сили, які Діви витратять на свою кар’єру 20 липня, окупляться сторицею. Але це може спровокувати занепад сил, тому важливо виспатися і змінити обстановку, щоб зарядити внутрішні батарейки.

Терези. Завищені вимоги Терезів до себе і свого життя можуть викликати 20 липня розчарування в майбутньому і самому собі. Астрологи радять залишатися реалістами: виконати всі мрії відразу неможливо, але завжди можна почати з малого.

Скорпіон. У астрологів для Скорпіонів незвичайна порада: 20 липня варто відмовитися від влади, стати вразливими і дозволити стінам, зведеним навколо себе, впасти. Нехай люди наблизяться до вас – це кардинальним чином змінить все ваше життя.

Стрілець. Цим завзятим оптимістам варто подумати гарненько над тим, чи не занадто великі ставки вони зробили на своє життя – можливо, йде боротьба за ідею щасливого життя. 20 липня необхідно зняти рожеві окуляри, щоб ясно побачити те, що відбувається всередині і зовні.

Козеріг. Цілеспрямовані Козероги 20 липня можуть зіткнутися з несхваленням оточуючих. Астрологи радять не доводити свою правоту в лоб і не привертати сторонніх посередників: щоб почати шлях до успіху, важливо вирватися з-під впливу суспільства.

Водолій. Водоліям в Молодик важливо встановити межі і тричі подумати, перш ніж лізти з розпитуваннями і порадами до сторонніх, – є ризик нарватися на неприємну людину, яка навмисно почне чинити перешкоди.

Риби. Молодик – це американські гірки емоцій, особливо для Риб. Але сильні емоції варто розглянути як сигнал до пробудження. Всесвіт винагородить Риб за все, навіть за їх недоліки, головне – подарувати собі більше ніжності і розуміння.