20 серпня Меркурій переходить з Лева в сузір’я Діви. Період з 20 серпня по 4 вересня буде доленосним для багатьох Знаків Зодіаку. Деяким він принесе проблеми, а деяким удачу і багато щастя

Енергетика Меркурія нероздільно пов’язана з фінансами, роботою, потребою в спілкуванні. Також перша планета Сонячної Системи має інформаційні потоки, допомагає або заважає навчатися чомусь новому. Ще Меркурій є планетою подорожей і зміни обстановки. Все це буде дуже важливим для нас з 20 серпня по 4 вересня 2020 року.

Овен

Овнам в двотижневий період перебування Меркурія в Діві краще не поспішати з рішеннями. Це той самий час, коли можна наламати дров і поставити хрест на майбутніх фінансових і робочих досягненнях за лічені хвилини. У важкі моменти краще питати поради у близьких, а також слідувати логіці.

Телець

У людей цього Знака настає дуже вдалий час для навчання. З 20 серпня можна братися за вивчення мов, придбання нових навичок. Астрологи радять не втрачати часу дарма, не лінуватися. Потрібно позбутися від усього, що відволікає від роботи і справ.

Близнюки

Починається дуже сприятливий час. У Близнюків з’явиться багато нової мотивації і енергії. Також Меркурій у Діві допоможе цим людям в тяжінні любові. Діва і Меркурій вкажуть вірний шлях у житті, посилять інтуїцію Близнюків. Світ зміниться на краще в усіх аспектах.

Рак

Перехід Меркурія в Діву для Раків означає не обдумане прагнення до фінансового збагачення. Є ймовірність того, що Раки забудуть про кохання в нескінченному потоці справ. Астрологи радять більше часу проводити в оточенні близьких і другої половинки.

Лев

Левам експерти радять якомога менше думати про минуле, не зациклюватися на образах, прощати себе і оточуючих. Меркурій у Діві – це час, коли Левів можуть відвідувати неприємні думки. Піти від переживань допоможе робота, справи по дому.

Діва

Коли Меркурій у Діві, представникам цього Знака дуже щастить у всіх сферах життя. Це буде вкрай сприятливий період з будь-якої точки зору. Меркурій підвищить привабливість і харизму Дів, допоможе їм виробляти найкраще враження на людей. Це буде ідеальний період для спілкування, пошуків любові і подорожей.

Терези

Це ідеальний час для зміни обстановки. Терезам необхідно повністю абстрагуватися від звичних думок, які встигли набриднути і вимотати всі нерви. Астрологи рекомендують людям цього Знака почати пошуки нові захоплення, змінити обстановку. Якщо цього не зробити, осінь почнеться з проблем.

Скорпіон

Скорпіон і Меркурій не розуміють один одного. У Діві Меркурій знаходить силу, тому період з 20 серпня по 4 вересня для Скорпіонів може ознаменуватися безпорадністю, відсутністю мотивації і бажанням все кинути. Астрологи радять гнути свою лінію і не боятися труднощів.

Стрілець

У Стрільців починається час духовного хаосу, плутанини, невпевненості. Варто бути обережними з рішеннями і негативними емоціями. Краще тримати їх при собі, щоб не провокувати навколишніх на сварки. З 20 серпня по 4 вересня не варто вирушати в далеку дорогу.

Козеріг

Коли Меркурій відвідає Діву, Козерогам почне посміхатися удача. Це буде спокійний і сприятливий час, в який можна і навіть потрібно займатися складними справами і завданнями на роботі і вдома. Також з 20 серпня корисно йти на примирення з людьми. Потрібно прощати людей за їхні провини.

Водолій

Меркурій у Діві поліпшить кмітливість Водоліїв, допоможе їм у досягненні цілей. Найважливішою сферою життя стане робота і навчання новим навичкам. Меркурій наділить цих людей здатністю швидко приймати рішення і не шкодувати про минуле. Енергетика планети не підходить для неробства і позапланового відпочинку.

Риби

Меркурій з 20 серпня допоможе Рибам боротися зі страхами і сумнівами. Це прекрасний період для нових знайомств, пошуків другої половинки. Цим людям варто прагнути до внутрішнього спокою. Не варто переходити дорогу небезпечним і неприємним людям. Потрібно більше часу проводити з близькими і друзями.