2020 обіцяє бути досить продуктивним і сприятливим. Варто ознайомитися з порадами астрологів, щоб дізнатися про те, як правильно залучати удачу в ці 12 місяців

Згідно зі східним календарем, 2020 рік пройде під егідою Білого Сталевого Щура. В астрології цієї стихії немає, але це не погано. Навпаки, це означає, що для більшості з нас він пройде в однаковому ступені добре.

Стихія Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Для людей найяскравішої стихії 2020 рік виявиться часом емоційного підйому. Експерти відзначають, що боротися з негативом і невпевненістю буде набагато простіше. Щур зарядить Овнів, Левів і Стрільців оптимізмом. Джерело

Овни можуть добитися великих успіхів в роботі і творчості. Щур дасть їм більше впевненості в собі. Можна сміливо починати нові проекти, шукати нову роботу, братися за нові справи. Представникам цього Знака вдасться досягти успіху у всіх напрямках.

Що стосується Левів, то у цих «вогненних» людей загостряться інтелектуальні здібності, покращиться пам’ять і інтуїція, яка допоможе швидко вирішувати непрості завдання і приймати важливі рішення в скрутні хвилини. 2020 рік для Левів виявиться часом, коли немає нічого неможливого.

Стрільці зможуть стати щасливішим в 2020 році. Головною сферою для них може виявитися любов. Провести максимально позитивне перше враження на вподобану людину допоможе почуття гумору, легкість в спілкуванні, оптимізм. Також цей рік сприятливий для початку спільного життя, для весілля і дітонаpoдження.

Стихія Землі: Телець, Діва, Козеріг

Для земної групи Знаків 2020 рік буде дуже важливим часом. Представникам цих Знаків вдасться вибудувати правильну стратегію поведінки. Потрібно лише пам’ятати про свої справжні цілі.

Тельців у рік Щура чекає великий сплеск удачі в діловій сфері. Для них фінансова стабільність і перспективи грають дуже важливу роль. Поєднання Землі і стихії Металу дуже гарне, так що Тельцям вдасться підвищити свій авторитет в очах оточуючих, змінити пріоритети або переконатися в правильності поточного шляху.

Дівам в 2020 році буде надано можливість змінити своє життя на краще. Ці люди побачать на своєму шляху нові цілі, а також знайдуть натхнення і оптимізм. Вони опиняться на творчому підйомі, а також зможуть досягти успіху в духовних пошуках і практиках. Це буде час гармонії, спокою і щастя.

Козерогам рік Щура теж здасться щасливим часом, нехай удача і не завжди буде з ними. Найпродуктивнішим часом стане весна і осінь. Літо буде досить динамічним і не позбавленим проблем, але багатим на сприятливі події в любовній сфері. На літній період краще планувати відпустку і зміну обстановки, а також великі покупки.

Стихія Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

Повітря і Металевий Щур – чудове поєднання. Воно означає, що представники цих трьох Знаків Зодіаку зможуть навчитися чогось важливого, придбати корисний досвід і дізнатися багато нового. 2020 рік стане для них часом глобальних змін.

Близнюків порадують зміни в робочій сфері. Все, що відбувається буде підштовхувати їх до зміни шляху. Багатьом людям, народженим під цим сузір’ям, вдасться знайти роботу мрії, зробити важливі покупки, перетворити свою зовнішність і внутрішній світ.

Терези будуть в центрі уваги протилежної статі. Любовна сфера для них стане однією з найважливіших в ці дванадцять місяців. Можна поринути в романтику, знайти другу половинку або перевести відносини на новий рівень. Корисно буде планувати весілля і поповнення в родині.

Водоліїв очікують раптові повороти долі, причому не завжди вони будуть приємними. Це зовсім не означає, що рік для них виявиться непродуктивним і небезпечним. Швидше навпаки, адже представники цього Знака зможуть багато чому навчитися. Головне – не забувати піклуватися про близьких, а також виконувати дані раніше обіцянки.

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби

«Водним» людям цей рік може здатися дуже незвичайним з огляду на те, що стихія Металу контрастує з їх енергетикою. В кінцевому підсумку 2020 рік Щура виявиться для представників цих Знаків важливим у всіх сферах. Можна чекати позитивних змін в справах, любові, настрої і самопочутті.

Раки зможуть зрозуміти, чого вони хочуть від життя, а якщо цілі вже намічені, то зможуть досягти їх. Це буде досить продуктивний і яскравий рік, в який можна буде подолати будь-які перешкоди на шляху до мрії. Часом в такі періоди закінчується терпіння і витримка, але потім віра в себе повертається знову.

Читайте також: 5 найвірніших знаків Зодіаку. Вони кохають раз і на все життя

Скорпіонам рік Щура принесе багато удачі в сімейних справах. Цим людям вдасться зміцнити відносини, любов і довіру. Головне – не забувати про планування справ, особливо якщо вони стосуються фінансової складової.

У Риб може видатися досить продуктивний рік. Справа в тому, що в рік Щура цим людям буде простіше фокусуватися на роботі і справах, абстрагуватися від усього зайвого і просто насолоджуватися тим, що відбувається. Це ідеальний час для переїзду, подорожей, зміни обстановки і великих покупок.