fbpx
Гороскоп

2020 рік буде високосним, тому важливо знати, що можна, а що не можна робити в цей час

Багато хто чув про те, що високосні роки можуть бути сповнені різних нeбeзпек. Це не вигадки, оскільки експерти в галузі біоенергетики називають цей час дійсно негативним. Якщо вас чекає якась важлива справа, намагайтеся, щоб впевненість в собі не похитнулася.

Загальні рекомендації

Високосний рік – це період, коли може відбутися щось невдале, причому в самий невідповідний і несподіваний час. Можуть просто так без особливих причин зірватися важливі плани, можуть посваритися закохані і близькі люди. Джерело

Все, що вам потрібно, – так це мати під рукою запасний план. У самий невідповідний момент можуть з’явитися якісь проблеми, активізуються вороги або з’являться нові недоброзичливці.

Екстрасенси впевнені в тому, що будь-який високосний рік є часом, в який ні в якому разі не можна займатися чopною мaгiєю. Це може накликати на вас лиxо, а також позбавити удачі всіх рідних і близьких. Сюди можна віднести навіть різні ритyaли по пpивopоту і відвopoтy.

У високосні роки часто відбуваються різні катacтрoфи природного характеру. Кожні чотири роки підвищується ймовірність землeтрyсів, уpaганів, лісових пoжеж. Багато катacтроф відбуваються і з вини людей, так що дбайте про свій будинок. У далеких подорожах будьте уважними та обережними.

Фінанси і справи в 2020 році

Високосний рік негативно відбивається на важливих справах, пов’язаних з роботою і фінансами. Перше, що варто виключити, – дорогі покупки. Зрозуміло, без них часом нікуди, адже щось ламається, виходить з ладу, втрачається.

На роботі можливі чвари, конфлікти на рівному місці, проблеми з начальством, а також банальне зниження ефективності і продуктивності. Все це може відбуватися без якихось видимих ​​причин. У високосні роки можуть зриватися переговори, допускаються прикрі дрібні помилки, які будуть коштувати зусиль і нервів.

Домашні справи, здоров’я і настрій у високосний рік

Затівати ремонт або переїзд у високосний рік точно не варто, проте бувають ситуації, коли це просто необхідно. У такому випадку потрібно перевіряти ще раз все стільки раз, скільки потрібно для повної впевненості.

Що стосується дрібного прибирання та наведення порядку, то на це шкодувати свого часу точно не варто. Постарайтеся тримати свій будинок в чистоті, тому що це дозволить позитивним енергетичним хвилям краще циркулювати по приміщенню вашого будинку.

Порядок добре позначиться на здоров’ї, про яке у високосний рік потрібно обов’язково піклуватися. Щоб 2020 рік пройшов без образливих проблем, необхідно стежити за станом свого тіла, більше рухатися і не повертатися до шкідливих звичок.

Настрій в цілому буде стабільним, але можуть відбуватися незрозумілі і безпричинні скачки, що відбиваються на вірі в себе, на здоров’я, на взаєминах з людьми. У будь-якій проблемі, яка може з’явитися на вашому горизонті, слід спочатку досконально розібратися.

Любов і стосунки в 2020 році

Високосний 2020 рік експерти сайту називають досить вдалим для весілля, проте доведеться ретельно все продумати, заздалегідь вирішити всі проблеми з гостями і взагалі зрозуміти, чи потрібно вам робити з цього пишну подію.

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік для кожного знака Зодіаку: Наступний рік для когось принесе труднощі і випробування, а для інших – нове кохання

Не варто поспішати з одруженням і переїздом до другої половинки. Справа в тому, що у високосний рік ви ризикуєте поспіхом додати собі неприємностей. Спробуйте пізнати один одного краще, звикнути один до одного.

У спілкуванні з людьми в цілому варто турбуватися про наявність поруч енергетичних вaмпіpів. Буде висока ймовірність наштовхнутися на недобросовісних клієнтів, колег, партнерів. Буде більше людей, які думають лише про себе.

You cannot copy content of this page