fbpx
Гороскоп

2022 рік буде часом грандіозних змін: унікальний гороскоп на прийдешній рік для кожного

Провести 2022 успішно і отримати щастя допоможуть поради відомого астролога Анжели Перл. Її рекомендації будуть актуальні для тих знаків зодіаку, які звикли керувати своїм життям і готові на розумний ризик задля досягнення поставлених цілей.

2022 буде часом змін, і варто дізнатися про вплив зірок і планет на знаки Зодіаку. Своєчасні поради астролога допоможуть визначитися з діями, запланувати необхідні справи і легко залучити до життя позитивні зміни.

Овен

Фінансовий прорив дозріє до першого тижня березня, і Овнам доведеться зачекати на цю важливу подію. Такий стан справ буде пов’язаний із впливом ретроградної Венери, яка до березня з’єднається з Плутоном, дозволяючи залучати гроші. Нові можливості подарує Юпітер, який 11 травня увійде до знаку Овна. Рік пройде успішно, якщо прислухатися до себе і не ігнорувати знаки долі, які вкажуть правильний напрямок.

Телець

У 2022 році фокус уваги Тельців буде зосереджений на стосунках завдяки впливу північного кармічного вузла Раху та південного – Кету. Це можуть бути довгоочікувані шлюби, нові ділові зв’язки, романтичні пригоди, а також розлучення, якщо стосунки зжили себе. Астролог рекомендує не йти на поводу у руйнівних емоцій і уважно придивлятися до оточення, щоб не прогаяти нічого значущого і не залишитися наодинці з проблемами.

Близнюки

Північний кармічний вузол Раху та південний Кету зрушать на вісь 6 та 12 сектору, і фокус уваги Близнюків буде зосереджений на власному самопочутті, духовному розвитку та зміні звичок. Астролог рекомендує зайнятися своїм здоров’ям, відмовитися від шкідливих звичок, а також звернути увагу на роботу. Вплив кармічних вузлів допоможе знайти хорошу посаду та розвиватися всебічно.

Рак

На Раків впливатиме Венера у 7 секторі гороскопу, який відповідає за партнерство та стосунки. До 29 січня астролог рекомендує відмовитися від серйозних рішень, поки що планета в ретроградному положенні, а після виходу планети в прямий рух можна сміливо укладати ділові угоди, одружуватися, а також повертатися до колишніх стосунків: як ділових, так і особистих.

Лев

Місячні кармічні вузли Раху та Кету з 19 січня зрушуються на вісь 4 та 10 секторів, які відповідають за сім’ю та цілі в житті. На наступні півтора роки фокус уваги Левів буде зосереджений на кар’єрних досягненнях, зміні статусу та розвитку особистих стосунків. Леви зможуть проявити себе, розкрити нові таланти, визначитися з цілями та сміливо рухатися вперед, назустріч мрії.

Діва

Юпітер увійде до 7 будинку гороскопу, який символізує заміжжя, довгоочікувану появу нащадків, удачу у справах. З 11 травня питання особистого життя вирішуватимуться якнайкраще, і астролог рекомендує не втрачати нових можливостей. Планета подорожуватиме секторами гороскопу, тому Діви зможуть також знайти спосіб отримати фінансову незалежність, розпочати кар’єру мрії та отримати безліч приємних новин.

Терези

Планета-управитель Терезів 4 місяці буде у 4 секторі гороскопу до 7 березня, і до 29 січня її вплив залишиться ретроградним. До березня астролог рекомендує почекати із укладанням шлюбу, а також не приймати важливих рішень у стосунках. Весною Терези зможуть розвинути активність, зайнятися вирішенням питань, пов’язаних з нерухомістю, стосунками з близьким та фінансовим станом.

Скорпіон

У 2022 році на Скорпіонів чекають грандіозні зміни. Північний та південний кармічні вузли будуть на осі 1 та 7 секторів, і фокус уваги буде зосереджений на стосунках. Представники Знаку зможуть не тільки знайти своє кохання, але й звільнитися від зв’язків, що зжили себе. Удача чекає на Скорпіонів і в діловому середовищі: у новому році домовитися і порозумітися стане значно простіше.

Стрілець

Найважливішою подією буде завершення затемнень у знаку Стрільця. Астролог закликає представників Стрільців зосередитися на осі 6 та 12 секторів, які відповідають за роботу, здоров’я, рутинні зобов’язання. Стрільці зможуть змінити роботу, з’явиться можливість піти у вільне плавання, розпочавши свою справу. Звернути увагу важливо на самопочуття: позбавитися шкідливих звичок, змінити спосіб життя та розпочати курс оздоровчих вправ.

Козеріг

Венера, планета кохання та грошей, буде в 1 секторі гороскопу до березня. До кінця січня планета буде в ретроградному русі, і Козероги мають бути уважними. У цей період не варто укладати шлюб і приймати спонтанні рішення, які вимагатимуть роботи над помилками. Загалом рік буде позитивним, і Козероги зможуть змінити своє життя на краще, якщо зосередяться на власному благополуччі.

Водолій

Місячні кармічні вузли з 19 січня змістяться на вісь 4 та 10 секторів гороскопу, і фокус уваги Водоліїв буде зосереджений на сфері нерухомості, особистих стосунків, питаннях сім’ї та кар’єри. Це означає, що Водолії зможуть вирішити питання, пов’язані з переїздом, збудувати будинок чи покращити умови. Увагу Водоліям потрібно буде приділити і кар’єрному зростанню. Астролог рекомендує зосередитися на головних цілях і не відволікатися, щоб досягти успіху.

Риби

Найважливішою подією для Риб буде вплив Юпітера в 1 будинку гороскопа. Планета допоможе знайти спосіб розбагатіти, знайти впевненість і змінити життя на краще. Удача не залишить Риб, якщо вони складуть план дій і будуть уважні до того, що відбувається у житті. Багато справ будуть просуватися без труднощів та перешкод, що спрощує шлях до нових вершин успіху.

You cannot copy content of this page