fbpx

2022 рік буде щасливим для Тельців, ідеальним для Терезів, до Водоліїв гроші як на магніт прилипатимуть. Детальний та точний прогноз від Астролога

Овен

Зірки не радять робити спонтанні покупки, аби не спустошити свій гаманець. Овнам краще прислухатися до власної інтуїції та вкласти кошти в прибуткову справу. Наприкінці року вас очікує приємний бонус від керівництва у вигляді премії.

Телець

Додатковий прибуток слід очікувати у другій половині року. Хазяїн року наділить вас неприборканою енергією, що битиме ключем, та подарує безліч можливостей для отримання прибутку. Неочікувано дохід приноситиме ваше хобі. Це ваш щасливий Рік

Близнюки

Близнюкам зірки радять зважувати всі витрати, так як ваші доходи стрімко зростуть лише наприкінці наступного року, тому протриматися на плаву допоможуть ваші заощадження.

Рак

Від непродуманих витрат не застраховані навіть ці обачні представниці. Рік тигра обіцяє бути успішним для творчих та дієвих особистостей. Також фінансова стабільність очікує тих “мужніх” представниць котрі не побояться змінити місце роботи.

Лев

Лише завдяки власній наполегливості та працьовитості Львиці зможуть бути фінансово незалежними, а дехто навіть триматиме на своїх тендітних плечах всю сім’ю. Підвищення зарплати та нова посада, це все можливе вже на початку весни. Зірки радять не пропустити такої можливості.

Діва

Несподіваний фінансовий сюрприз значно виправить матеріальне становище цих представниць. Але витрачати кошти потрібно дуже обачно аби втриматися на “плаву”. Але літо принесе приємні зміни на краще.

Терези

Тільки за допомогою наполегливої праці знаки можуть стати володарками великих грошей. Але в гонитві за коштами не потрібно забувати про власні мрії. Ваш ідеальний рік

Скорпіон

Бізнес-леді просунуться кар’єрними сходинками ближче до”сонечка”. Творчі жінки зможуть отримувати вигоду зі свого захоплення.

Стрілець

Астрологи не радять брати будь-які позики. Адже це не принесе доходу, а лише призведе до незапланованих витрат.

Козеріг

Фінансового успіху наступний рік не принесе. Прекрасні представниці цього знаку стабільно працюватимуть, але на “моря” відправитися не прийдеться.

Водолій

Улюблена справа принесе вам непоганий достаток, тому астрологи радять не зраджувати власній мрії.

Риби

Рік обіцяє бути фінансово стабільним. Особливих злетів чи падінь не передбачається.

You cannot copy content of this page