2022 рік буде спокійнішим за попередній. Його енергетика зміниться, тож з’являться нові лідери. Астрологи виділяють 5 найуспішніших pнаків Зодіаку, яким нічні світила допомагатиму частіше, ніж решті

Лев

Леви – одні з найщасливіших людей 2022 року. Найбільше позитивної енергії їм вдасться трансформувати в любовний успіх. І без того привабливі Леви стануть набагато харизматичнішими.

Їм вдасться справляти найкраще враження на більшість людей довкола. Це зіграє на їхню користь не лише в амурних справах, а й у фінансовій сфері. Це час перемог на всіх життєвих фронтах.

Діва

Діви обережні та методичні. Їхні головні планети-покровителі в особі Меркурія і Сатурна будуть у досить сприятливому становищі більшу частину часу. У ті періоди, коли вони занепадуть, на Дівах це практично ніяк не позначиться.

Виходить, що у 2022 році ці люди зможуть тримати своє життя під контролем, як вони люблять. Випадків буде дуже мало, тому Діви відчують себе комфортно.

Це буде рік позбавлення від негараздів. Усі найголовніші проблеми повільно підуть у небуття.

Терези

Терезів чекає дуже насичений рік. Дуже багато різних позитивних подій відбуватиметься у першій його половині. Багато хто з них може бути прихованим від очей, але згодом Терези все одно зрозуміють, що доля була до них прихильною.

Загалом 2022 рік для цих людей стане одним із тих, що найбільше запам’ятовуються. Астрологи радять озброїтися камерою, щоб сфотографувати всі найяскравіші його моменти.

Багато людей цього Знаку зможуть зрозуміти, в якому напрямку їм варто йти далі, щоб стати успішнішим і щасливішим.

Скорпіон

Скорпіони на рік Тигра зможуть завершити усі свої найважливіші справи. Якщо вони мають мрію, до якої вони йшли дуже довгий час, то в 2022 році процес її здійснення різко прискориться.

Цим людям почнуть траплятися на шляху важливі особистості, які породжуватимуть у них потяг до саморозвитку, мотивації. Нічні світила допоможуть Скорпіонам вийти переможцями із найпростіших ситуацій.

Ці люди стануть мудрішими і зможуть багато чого навчитися, у тому числі завдяки загостреній увазі та пам’яті.

Риби

У Риб почнеться час, коли вони зможуть долати будь-які перешкоди. Зірки будуть оберігати їх у будь-якій ситуації, що напевно піде їм на користь.

Навіть якщо в їхньому житті почнуть відбуватися не найприємніші події, вони обов’язково впораються з усіма труднощами. Нічні світила нададуть їм підтримку у нових починаннях. Риби зможуть реалізувати всі свої найсміливіші ідеї.