2022 рік: кому Тигр принесе труднощі та випробування

Рак

Саме початок 2022 року у людей цього сузір’я буде неспокійним. Ракам доведеться діяти за планом, відмовитися від імпровізації, що пригнічуватиме їх, змусить нудьгувати.

Для досягнення поставленої мети їм доведеться багато працювати, прикладати максимальну кількість зусиль. З чим вони можуть не впоратися, що їх засмутить, виб’є з колії.

Лев

Обов’язків індивідів цього знаку в зазначений період буде багато. Леви вирішуватимуть різні завдання, але основна частина з них стосуватиметься сім’ї.

Запальні представники знаку можуть витримати емоційного навантаження, можуть почати зриватися на близьких. Це спричинить конфлікти, які на тривалий час отруюють існування.

Терези

Представників цього сузір’я невдачі будуть підстерігати на кожному кроці. Терези постійно працюватимуть, але проекти не зрушуватимуться з точки.

З колегами та начальством вони лаятимуться, а будинки їх усі відмовляться підтримати. Витримати все це буде дуже складно.

Діва

На міцність у 2022 році представники даного зодіакального сузір’я матимуть багато перевірок. Діви то вставатимуть з колін, то падають з великих висот.

Складні проекти їм не під силу, що працьовитих особистостей цього знаку буде засмучувати, позбавляти душевної рівноваги.

Навіть у найважчі хвилини представникам названих знаків не можна опускати руки. У такому разі вони успішно пройдуть усі випробування 2022 року.