2022 рік за слов’янським календарем – рік Золоторогого Тура. Яким він буде і що нам подарує

2022 рік пройде під заступництвом Золоторогого Тура, який буде диктувати свої правила і пильно стежити за кожним з нас. Про особливості правління нового тварину-покровителя розкажуть фахівці.

У слов’янському гороскопі налічують шістнадцять тотемних тварин, і п’ятнадцятою з них є Золоторогий Тур або Бик. Його правління буде відмінним від попереднього року Півня, більш вдумливим і повільним, але при цьому рішучим і відповідальним.

Фінанси і робота у 2022 році Золоторогого Тура

Заступництво Золоторогого Тура буде більш спокійним, проте оманливе затишшя насправді буде підготовкою до рішучих дій. Тур благоволить вдумливим людям, які не поспішають втілювати в життя сміливі ідеї, які не склавши детального плану, а також жорстоко карає ошуканців і аферистів.

У 2022 році фінанси означатимуть багато, однак витрачати їх потрібно з розумом. Тим, хто звик смітити грошима, доведеться складно, і Тур не візьме під своє заступництво тих, хто звик кидати пил в очі, оточувати себе дорогими предметами і жити невідповідно до своїх достатків. У пріоритеті буде активна робота над власним благополуччям, розвитком бізнесу й умінням розподіляти бюджет. Посміхнеться удача і тим, хто направляє гроші на облаштування сімейного гнізда: покупку нерухомості, будівництво, придбання земельних ділянок.

Любов і стосунки за слов’янським календарем

Новий 2022 рік буде часом для створення міцних сімейних пар. Заступництво Тура заслужать віддані люди, які трудяться на благо сім’ї та усіма силами підтримують одне одного. Удача посміхнеться парам, які мріють про поповнення, а також одиноким серцям, які знаходяться в пошуку істинної любові.

Рік Бика буде складним для вітряних особистостей, які не розбірливі в зв’язках, здатні на зраду. Такі риси будуть доставляти безліч проблем і не приведуть до щастя.

Настрій і здоров’я в рік Золоторогого Тура

Бик відрізняється міцним здоров’ям, невтомністю і сильною енергією, але навіть при таких рисах йому необхідний повноцінний відпочинок. У 2022 році стежити за самопочуттям важливо навіть найміцнішим по здоров’ю людям. Активні фізичні навантаження допоможуть зміцнити імунітет і залишатися в тонусі, а своєчасний відпочинок вбереже від перенапруги і емоційного вигоряння.

Рік Бика – час, коли настрій має бути стабільно хорошим, а значить, настане час для розставання з токсичними людьми, звільнення від токсичних прив’язок. Бик – сімейна тварина, тому черпати сили і натхнення найкраще у власній оселі, створивши місце сили.