2022 року Тигр добряче потріпає усіх, крім Овна і Стрільця. Чого чекати кожному зі знаків Зодіаку

Овен

На початку року виникнуть складнощі у справах та зі здоров’ям. Сімейне життя буде загалом спокійним, за винятком початку року: багато Овнів зіштовхнуться з невеликою кризою у стосунках.

Телець

Рік пройде спокійно та благополучно. Кар’єра буде на піку, з’являться додаткові джерела прибутку. Протягом квітня можливий несподіваний і великий прибуток. Останній квартал 2022 буде особливо сприятливим для сімейних стосунків.

Близнюки

Перший квартал 2022 року буде складним як у фінансовому плані, так і з погляду здоров’я. Позитивні зміни відбудуться у другій половині квітня. З травня до серпня Близнюки, які бажають змінити роботу, знайдуть нову посаду.

Рак

Вам доведеться вирішити кілька складних проблем, упоратися з якими допоможе впевненість у своїх силах. Можливі проблеми зі здоров’ям батьків, особливо матерів, тому краще уважно стежити за їх харчуванням та способом життя.

Лев

У 2022 році покращиться ваше фінансове становище. З січня до березня великий шанс на одужання дітей, особливо у разі тривалих хвороб. У лютому можливий безпрецедентний професійний успіх. У квітні можуть виникнути несподівані обставини, які сплутають усі карти. Можливі деякі проблеми зі здоров’ям, тому будьте обережні.

Діви

Фінансове благополуччя, проблеми зі здоров’ям, успіхи у навчанні – ось основні моменти гороскопа Діви на 2022 рік. Сприятливі фінансові умови очікуються на початку березня. Успіхи у навчанні можливі у період з вересня до грудня. А особисте життя покращає з жовтня по листопад.

Терези

Терези будуть насолоджуватися сприятливими змінами в житті та особистих стосунках, зокрема. Невеликі труднощі можуть виникнути у бізнесі та сім’ї. Проте їх компенсують стабільне фінансове становище та новий прибуток.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться зазнавати збитків аж до квітня 2022 року. Причому йдеться не лише про матеріальний аспект, а й про сімейне життя. Ситуація покращає до середини весни.

Стрілець

Рік буде добрим, особливо з фінансової точки зору. Матеріальне становище почне покращуватися вже на початку року. Період також буде сприятливим для студентів, оскільки їхня наполеглива праця буде винагороджена. У сімейному житті можливі конфлікти.

Козеріг

Рік виявиться повним злетів і падінь. Успіх у кар’єрі, фінансах та освіті, який буде на піку на початку року, залишить Козерогів уже до квітня. Неоднозначні події відбуватимуться у особистому житті. Проблеми можуть викликати розбіжності з вашим партнером або іншими членами сім’ї, тому уникайте суперечок із незначних питань.

Водолій

Рік переважно буде сприятливим, особливо з фінансової точки зору. Ви також досягнете успіху в роботі та особистих починаннях. Може виникнути спокуса прийняти імпульсні рішення, але не дозволяйте собі піти у нього на поводу.

Риби

Для Риб це буде дуже сприятливий рік. Починаючи з нових джерел доходу, бажаного кар’єрного зростання та хороших робочих відносин з колегами, вам все зміниться в більшості аспектів життя. Однак слід звернути увагу на своє здоров’я.