fbpx
Культура

21 червня – День літнього сонцестояння: що обов’язково потрібно зробити в цей день

21 червня – один з найважливіших днів річного сонячного циклу – день літнього сонцестояння. У слов’ян він називається Солнцеворот, у кельтських народів Літа. Найдовший день року, який символізує собою перемогу світла над темрявою, радість буття, максимальний підйом, насолоду земним життям. Що потрібно обов’язково зробити в цей день, щоб змінити своє життя на краще?

Свого піку Сонце досягне о 13.07 за Київським часом. У цей день можна загадувати бажання, виконувати мaгічнi рuтуaли на залучення щастя та благополуччя.

Наші предки вважали, що цей день об’єднує між собою всі стихії – вoгoнь, воду, землю і повітря. І тому всі дyхи цих стихій живуть поруч з нами втілюються в людей і веселяться разом з ними. Вважається, що саме в цей день дyхи подають нам знаки, надають підтримку, і якщо ми зупинимо внутрішню суєту, то можемо їх почути. Тому саме в цей час можливі дyховні осяяння, сняться віщі сни.

Це день радості, саме зараз Сонце освітить все, що відбувається в нашому житті яскравим світлом, і ми побачимо без прикрас оточуючих нас людей, свої вчинки, те що заважає і допомагає нам рухатися вперед. Це час переоцінки життєвих цінностей, пошуку конструктивних шляхів. Добре зайнятися духовною практикою, очищати свою енергетику і свій будинок . До речі, перед святом не забудьте зробити прибирання в будинку і позбутися від зайвого мотлоху.

У цей період добре підводити підсумки і намічати нові життєві цілі. Складіть список своїх досягнень за останній час і визнайте свої помилки. Але не лайте себе за них, подумайте як можна виправити ситуацію. Якщо зробити це неможливо – вибачте себе і відпустіть минуле.

Уникайте порожньої балаканини, пліток і людей, які вам не цікаві. Це буде лише віднімати у вас енергію, яку можна направити на творення. При цьому знайдіть час для спілкування з тими, хто вам дійсно дорогий.

Спілкування з близькими в цей період може бути досить емоційним, з’явиться приcтраcне бажання сперечатися, дискутувати. Це не погано. Саме зараз ви можете розібратися в своїх стосунках, розставити всі крапки над «i», пробачити один одного, що буде сприяти поліпшенню стосунків в майбутньому. Тільки стежте, щоб дискусія була конструктивною, без звинувачень, намагайтеся почути один одного і зрозуміти.

Якщо ви перебуваєте в пошуку пари, не сидіть вдома, зараз дуже хороший момент з ким-небудь познайомитися і зав’язати тривалі стосунки.

Ні в якому разі не скупіться, не скупіться, не проявляйте дріб’язковість і легкодухість. Постарайтеся самі стати Сонцем, яке щедро дарує світло і тепло усім, що на землі. Все що ви щиро зробите для інших в цей день повернеться до вас сторицею. Це гарний час для подарунків, покупок, вкладень.

Також цей час яскравої краси. Займіться своєю зовнішністю: нарядіться, сходіть в СПА, купіть собі сукню, про яку давно мріяли. Не бійтеся експериментувати. Всі процедури особливо натуральні, без хімії, підуть зараз на користь.

Читайте також: День літнього сонцестояння в червні: потужна енергетика цього дня подарує вам щастя і удачу

Все, що буде закладено в цей день зійде урожаєм восени. Щастя вам, радості, здоров’я, благополуччя і внутрішньої гармонії!

Джерело.

You cannot copy content of this page