fbpx

23 серпня- найкращий день, аби помолитися за бажання до дванадцяти апостолів

Немає сильних або слабких молитов, всі молитви допомагають, кожна з них почута! 

Про святії апостоли Христові: Петре і Андрія, Якова та Івана, Пилипа і Варфоломія, Фомо і Матфея, Якова та Юдо, Симоне і Матвій! Почуєте наші молитви і зітхання, серцем скорботним нині принесені і допоможи нам, рабам Божі (імена), вашим потужним перед Господом клопотанням, визволитися від усякого зла і ворожих лестощів, твердо ж віддану вами віру православну зберігайте, в ній же вашим заступництвом ні ранами, ні докором, ні мором, жодним гнівом від Творця нашого применшення будемо, сподобилися бачити благая на землі живих, прославляючи Отця і Сина і Святого Духа, Єдиного в Трійці славімого і покланяємого Бога, нині і повсякчас, і на віки століть.

Собор святих славних і всехвальних 12-ти Апостолів Христових є давнім святом.

Свята Церква, вшановуючи кожного з 12-ти апостолів в різні пори року, з давніх часів встановила загальне святкування їм на наступний день після пам’яті славних і  апостолів Петра і Павла († бл. 67).

Відомості про апостола в день його пам’яті: апостол Петро († бл. 67; пам’ять 29 червня); апостол Андрій Первозванний († 62; пам’ять 30 листопада); апостол Яків Зеведеїв († 44; пам’ять 30 квітня); апостол і євангеліст Іоанн Богослов († поч. II ст .; пам’ять 26 вересня); апостол Пилип (I; пам’ять 14 листопада); апостол Варфоломій (I; пам’ять 11 червня); апостол Фома (I; пам’ять 6 жовтня); апостол і євангеліст Матвій († 60; пам’ять 16 листопада);

апостол Яків Алфеїв (I; пам’ять 9 жовтня); апостол Юда, брат Господній († бл. 80; пам’ять 19 червня); апостол Симон Зилот (I; пам’ять 10 травня); апостол Матфій († бл. 63; пам’ять 9 серпня).

Читайте також:Безперервна молитва життя

Джерело.

You cannot copy content of this page