fbpx

25-28 листопада спадний Місяць помітно впливає на всі знаки. Друга половина тижня буде важкою

Дуже сильною подією кінця місяця виявиться опозиція Місяця та Юпітера 27 листопада. Багато людей посилиться тривога за матеріальне благополуччя, деяких залишить навіть вроджений оптимізм. Можливі ускладнення у стосунках батьків із дітьми.

Овен

Народженим під знаком Овна доведеться боротися зі зростаючим занепокоєнням і депресією аж до суботи. Постарайтеся не злитися на оточуючих. А ще цей час підходить для пошуку роботи.

Телець

Гарний початок тижня перетвориться на низку дрібних негараздів, починаючи з четверга, 25 листопада. Це не торкнеться сім’ї Тельця, але на роботі доведеться вирішувати багато незрозумілих труднощів. Найкраще утриматися від алкоголю, але в суботу ввечері може нагрянути друг чи подруга.

Близнюки

Для Близнюків хаос і негаразди закінчуються. Друга половина тижня здасться вам спокійною і навіть позитивною. Можливе благополучне завершення давнього конфлікту із добре знайомою людиною. Зверніть увагу на своїх рідних, підтримайте їх у непростий час.

Рак

Народженим під знаком Рака краще утриматися від фінансових авантюр. З четверга настає несприятливий час для ризикованих вкладень. Спробуйте перенести все на наступний тиждень. Якщо це неможливо, то хоча б знайдіть можливість ще раз все добре обміркувати і зважити. Будьте обережні з підписанням важливих документів.

Лев

З середини тижня Лев має багато клопоту. Наполегливість та терпіння допоможуть реалізувати навіть найскладніші плани, але буде нелегко. Намагайтеся не вступати в конфлікти, не найкращий час для ускладнення відносин з людьми.

Діва

Зараз найкраща порада для Дів: «Не можна звикати до хорошого». Втім, нічого надто поганого не станеться. Зверніть увагу на своє здоров’я. Не заганяйте себе у справи, цього тижня кількість роботи навряд чи переросте її якість. Заспокойтеся та наберіться терпіння. Невдовзі все знову налагодиться.

Терези

Тут все рівно та спокійно. У другій половині тижня Терези можуть навіть занудьгувати. Але, може, це й добре? Займіться сімейними справами, витрачайте час на чоловіка та дітей. Можна зазирнути до друзів. Сприятливий час підтримки контактів.

Скорпіон

До 28 листопада краще не вставати впоперек дороги Скорпіонів. Експресія та енергія цього знаку Зодіаку просто зметуть перешкоду та не помітять. Їхня енергія хвилює через край. Втім, у такому стані вони здатні на серйозні помилки та навряд чи їх визнають. Скорпіонам слід частіше дивитися на всі боки і бути уважнішими до людей цього тижня.

Стрілець

Зростання занепокоєння про своє здоров’я у Стрільців впливатиме не тільки на них самих, а й на оточуючих. Сходіть до лікаря, не виключено, що цей візит вас заспокоїть і не дасть поринути у депресію. У будь-якому випадку перевірити здоров’я ніколи не завадить. Народжених на початку дії знаку можуть відволікти клопіт у зв’язку зі святкуванням дня народження. Дозвольте собі відчути гарний настрій.

Козеріг

Козерогам можна понудьгувати разом з Терезами. Кінець тижня принесе несподівані затримки щодо здійснення планів. Деякі справи можуть зірватися. Звільниться багато часу, який можна витратити на себе, друзів чи на свою другу половинку.

Водолій

Гарний час для спокійної роботи та приємного спілкування. Навряд чи станеться щось, що може завадити Водолію залишатися позитивним до 28 листопада включно. Ваш заряд енергії буде дуже доречним для вашої родини.

Риби

Цьому знаку краще утриматися від ризикованих витівок до кінця тижня. На роботі можуть бути проблеми з начальством чи підлеглими, доведеться багато пояснювати та переконувати. Проте Риби можуть віддатися творчим завданням, наприклад, зробити перестановку меблів у будинку.

You cannot copy content of this page