fbpx
Культура

25 червня – особливий мaгiчний день, коли можна залучити удачу

25 червня – один з мaгiчних днів місячного циклу. 13-й місячний день, його символом є – колесо. Зростаючий Місяць знаходиться в другій фазі в сузір’ї Скорпіона. Як зробити, щоб цей день пройшов максимально ефективно?

13-й місячний день – найбільш дивовижний день усього місячного циклу. Сьогодні можуть повторяться багато ситуацій з вашого минулого, повернуться старі проблеми. Це говорить про те, що ви залишили якісь справи незавершеними і вони тягнуть вас назад. Пора позбутися від вантажу минулого. Що ще потрібно знати про сьогоднішній день?

Сьогоднішній день сприятливий для оздоровлення організму, процеси омолодження йдуть особливо активно. Тому рекомендується зайнятися собою: відвідати такі оздоровчі процедури як лазня, сауна, сходити в СПА, зробити косметичні процедури, включити в свій раціон більше овочів і фруктів. Все корисне буде засвоюватися організмом з подвоєною силою.

Також в цей день добре йде навчання, нова інформація засвоюється легко і без напруги. При цьому віддавайте перевагу корисній літературі, не захаращуйте мозок зайвою. У цей день можна почати новий курс навчання, піти на групові заняття.

Також вдало складатимуться фінансові справи. У цей день добре укладати угоди, продавати і купувати нерухомість, робити великі покупки. Також у вас з’явиться можливість закріпити свій авторитет в очах оточуючих.

Читайте також: 3 найвірніших чоловіка по Зодіаку: рейтинг чоловіків-однолюбів

У цей день не можна вести пасивний спосіб життя: рекомендовані помірні фізичні навантаження і прогулянки на свіжому повітрі. Щоб привернути удачу в свій будинок сьогодні слід пекти хліб.

Уві сні сьогодні ви можете побачити те, що вас турбує в реальному житті і шляхи вирішення проблеми. Правда, не потрібно сприймати сни буквально, все це може прийти до вас в символічному вигляді.

З боку здоров’я можливі проблеми з шлунком і підшлунковою залозою. У цей день не рекомендується починати голодування і постити.

Джерело.

You cannot copy content of this page