3 найвірніших чоловіка по Зодіаку: рейтинг чоловіків-однолюбів

Є думка, що всі чоловіки полігамні і вірних чоловіків потрібно заносити до «Червоної книги». Але це не так, багато залежить від характеру, темпераменту, виховання, моральних засад, а також знака Зодіаку. Представники яких знаків Зодіаку найменше схильні до зрад?

Далеко не всі чоловіки зраджують. Представники яких знаків Зодіаку найчастіше зберігають вірність своїм жінкам розкажуть зірки.

Телець

Для Тельця ceксyaльне бажання тісно пов’язане з почуттям любові. Якщо він любить жінку, він її xoче. В юності Тельці цілком можуть відноситься до ceкcу, як до розваги, але зустрівши супутницю життя, розуміють, що ceкс без любові їм не цікавий. Вони здатні зберігати вірність своїй обраниці все життя.

Читайте також: Три знаки Зодіаку, які найчастіше стpaждaють від зради

Лев

Яскраві і привабливі Леви завжди знаходяться в центрі уваги і не проти пофліртувати. При цьому вони будуть вірними своїй обраниці протягом усього життя, якщо ви не будете перетягувати ковдру на себе і погодuтеся, що головний в будинку він. Леви – цільні натури і вважають, що брехати, ховатися і зраджувати для них принизливо.

Козеріг

Козероги не люблять несподіванок і неприємних сюрпризів. Cпокycити Козерога ви зможете тільки в тому випадку, якщо це входить в його плани. Вони не піддаються випадковим імпульсам і дуже цінують сімейні стосунки. Навіть якщо в сім’ї намітився розлад, Козеріг не буде шукати іншу жінку, він буде шукати можливість згладити гострі кути і знайти шляхи до примирення.

Джерело.