26 березня: кому розраховувати на удачу і підтримку, а у кого день позитиву. Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні представники знака, можуть розраховувати на удачу і підтримку. Вони будуть легко викликати симпатію. День гарний для рекламних акцій, різних заходів, ігор і змагань, побачень

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Цей день додасть удачі, чарівності і азарту, допоможе відновити шлях і заново намітити горизонти. Розумні обмеження їх не бентежать: адже це лише нижній поріг, який вони планують підняти. Відповідний момент для любові, ігри, вступу у великий проект.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогодні  краще не ламати голову над загадкою, хто таємно забирає їх сили, і перервати ті ігри, в яких вони заплуталися. Добре відволіктися на щось яскраве і незвичайне: піти з головою в творчість або чергове оновлення, в спілкування з друзями або дітьми.

РАК (23.06 – 23.07)

При удачі, є шанс оновити побут, радикально вирішити важливе питання, вивести на новий рівень спілкування з дітьми. Але так само легко втратити частину ресурсів, нашкодити дітям або роботі. Потрібен хороший план, вірний друг і надійний сервіс. Не варто виходити за рамки правил і лімітів.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сьогодні  доведеться змінити план, щось оновити в будинку або звички. Вони легко піддадуться веселому, грайливому і креативному настрою. На творчий “актив” можуть спровокувати друзі, діти, домочадці.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Дівам цей день пропонує гру, де є співпраця і суперництво. Перший хід може зробити партнер або противник. Це відповідальний момент в значущих відносинах. Можливий неприємний сюрприз або атака на ваш авторитет. Якщо ви посоромилися прийняти виклик, виявилися дуже розбірливі або примхливі, вам доведеться звинувачувати в цьому себе.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Сьогодні обставини складаються для  вас вдало. Те, що в даний період життя вони втрачають самі, буде несподівано відшкодовано їм з боку – у вигляді розваги, розради або шансу на майбутнє. Очікується чарівний ефект у всіх активних заняттях: чим більше ви витрачаєте енергії, тим швидше вона заповниться.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні  належить зробити свій хід у професійній, любовній чи іншій грі. Потрібна готовність до сюрпризу. Стабільною точкою опори ви можете зробити власну чарівність, але варто пам’ятати і про інші сильні аргументи: дружбу, схожість поглядів.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

У  Стрільців день позитиву. Вже з ранку їх радує відображення в дзеркалі, захоплення в очах дітей та коханих. Додасть натхнення приємний подарунок. Варто зловити цей імпульс і осідлати потік креативної енергії: будь-які справи сьогодні легкі й приємні, буде прогрес в реалізації бажань і виконання планів. Відмінний момент для романтики, ігор, поїздок, змагань і розваг.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогодні успіх  в майстерності, з якою вони грають видану роль. І любителі, і професіонали можуть виявитися в ролі екзаменованих. Щоб пройти тест або відбір, їм доведеться вкластися в норматив. Реклама і спритність будуть лише підмогою. Вирішальним для виграшу пунктом може стати напрацьований досвід, спеціальний навик, оригінальне портфоліо, виконаний проект.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

День допомагає підбадьоритися і провести час весело. Легковажна атмосфера дозволить їм ні на чому не зупинятися – при цьому мимохідь залагодити пару проблем, зробити відкриття або покупку, укласти угоду, поєднати любовні ігри, бізнес і розваги. Успіх буде залежати від креативності, рухливості, дружелюбності і настрою на експромт.

РИБИ (20.02 – 20.03)

У Риб сьогодні багато клопоту і замало свободи вибору. Мотивом суєти може стати заробіток, поправка здоров’я або пошук допомоги.  День здатний змінити уявлення про дружбу, службові обов’язки, ставлення до дітей або підопічних.

Фото pixabay.com