fbpx

26 березня: кому розраховувати на удачу і підтримку, а у кого день позитиву. Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні представники знака, можуть розраховувати на удачу і підтримку. Вони будуть легко викликати симпатію. День гарний для рекламних акцій, різних заходів, ігор і змагань, побачень

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Цей день додасть удачі, чарівності і азарту, допоможе відновити шлях і заново намітити горизонти. Розумні обмеження їх не бентежать: адже це лише нижній поріг, який вони планують підняти. Відповідний момент для любові, ігри, вступу у великий проект.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогодні  краще не ламати голову над загадкою, хто таємно забирає їх сили, і перервати ті ігри, в яких вони заплуталися. Добре відволіктися на щось яскраве і незвичайне: піти з головою в творчість або чергове оновлення, в спілкування з друзями або дітьми.

РАК (23.06 – 23.07)

При удачі, є шанс оновити побут, радикально вирішити важливе питання, вивести на новий рівень спілкування з дітьми. Але так само легко втратити частину ресурсів, нашкодити дітям або роботі. Потрібен хороший план, вірний друг і надійний сервіс. Не варто виходити за рамки правил і лімітів.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сьогодні  доведеться змінити план, щось оновити в будинку або звички. Вони легко піддадуться веселому, грайливому і креативному настрою. На творчий “актив” можуть спровокувати друзі, діти, домочадці.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Дівам цей день пропонує гру, де є співпраця і суперництво. Перший хід може зробити партнер або противник. Це відповідальний момент в значущих відносинах. Можливий неприємний сюрприз або атака на ваш авторитет. Якщо ви посоромилися прийняти виклик, виявилися дуже розбірливі або примхливі, вам доведеться звинувачувати в цьому себе.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Сьогодні обставини складаються для  вас вдало. Те, що в даний період життя вони втрачають самі, буде несподівано відшкодовано їм з боку – у вигляді розваги, розради або шансу на майбутнє. Очікується чарівний ефект у всіх активних заняттях: чим більше ви витрачаєте енергії, тим швидше вона заповниться.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні  належить зробити свій хід у професійній, любовній чи іншій грі. Потрібна готовність до сюрпризу. Стабільною точкою опори ви можете зробити власну чарівність, але варто пам’ятати і про інші сильні аргументи: дружбу, схожість поглядів.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

У  Стрільців день позитиву. Вже з ранку їх радує відображення в дзеркалі, захоплення в очах дітей та коханих. Додасть натхнення приємний подарунок. Варто зловити цей імпульс і осідлати потік креативної енергії: будь-які справи сьогодні легкі й приємні, буде прогрес в реалізації бажань і виконання планів. Відмінний момент для романтики, ігор, поїздок, змагань і розваг.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогодні успіх  в майстерності, з якою вони грають видану роль. І любителі, і професіонали можуть виявитися в ролі екзаменованих. Щоб пройти тест або відбір, їм доведеться вкластися в норматив. Реклама і спритність будуть лише підмогою. Вирішальним для виграшу пунктом може стати напрацьований досвід, спеціальний навик, оригінальне портфоліо, виконаний проект.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

День допомагає підбадьоритися і провести час весело. Легковажна атмосфера дозволить їм ні на чому не зупинятися – при цьому мимохідь залагодити пару проблем, зробити відкриття або покупку, укласти угоду, поєднати любовні ігри, бізнес і розваги. Успіх буде залежати від креативності, рухливості, дружелюбності і настрою на експромт.

РИБИ (20.02 – 20.03)

У Риб сьогодні багато клопоту і замало свободи вибору. Мотивом суєти може стати заробіток, поправка здоров’я або пошук допомоги.  День здатний змінити уявлення про дружбу, службові обов’язки, ставлення до дітей або підопічних.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page