fbpx

27 березня День ангела святкують Михайли

У професійному плані Михайло може досягти будь-яких висот і працювати абсолютно з будь-якої спеціальності. Все залежить від його здібностей і бажання. Михайло навіть може стати вищим керівником. З ним легко спілкуватися, він вдало вставляє жарти в розмову. Може запросто підняти настрій.

Жінок любить лагідних, добрих, ніжних і чуйних. У дружини вибирає собі таку жінку, яка буде терпіти його перепади настрою і все йому прощати. В цілому у стосунках з дружиною Міша добрий і покладливий. Головна проблема — це її нездатність іноді контролювати свої емоції.

Доля: Він схильний до надмірного ідеалізму, а тому розчарувань у нього в житті буде предостатньо. Для нього краще всього вибрати професію, яка сприятиме реалізації його потреби в захисті слабких і викорінення негативу, інакше він буде глибоко нещасним.

Святі: Михайло Архангел (іменини 21 листопада), Михайло Болгарський (іменини 5 грудня).

Читайте також: У Вербну неділю особливо жіноча щира молитва має чудотворну силу – моліться за здоров’я дітей і батьків

З давньоєврейської мови – богоподібний, «божественний, «хто, як Бог?». У християн Михайло – князь Великий, що стоїть за синів народу, Ангел милосердя за людей перед Богом, ватажок небесного воїнства в останній битві проти сил Зла. Сучасний Михайло, так само як і його божественний тезка, намагається поодинці протистояти силам зла. У нього навіть Символ особистості особливий – «той, хто оточує».

Основні риси характеру: воля, активність, здоров’я. Тотемноє рослина – в’яз; тотемна тварина – тигр. Тип мислення – «тигр під в’язом». Очевидно, тому Михайло постійно замикається в собі під якимось деревом і суворо дивиться на інших. Надмірно суб’єктивний – рідко намагається поставити себе на місце іншої людини.

Джерело.

You cannot copy content of this page