fbpx
Молитва

У Вербну неділю особливо жіноча щира молитва має чудотворну силу – моліться за здоров’я дітей і батьків

Щороку всі православні відзначають велике свято входу Господнього в Єрусалим, інакше назване Вербною неділею. У цей день можна повністю змінити свою долю за допомогою щирих молитов і віри.

Вербна неділя – щорічний перехідне свято: його дата залежить від святкування Світлого Воскресіння Христового. Верба замінила собою пальмові гілки, які жителі кидали під ноги Ісусу, в’їжджає в Єрусалим. Цей день відзначається православними по всьому світу: пишна святкова служба і довга літургія присвячені Спасителю всього людського роду.

Традиції Вербної неділі поширені досить широко. Напередодні всі православні приносять в свій будинок гілочки верби, а на ранковій службі в неділю їх освячують.

Вважається, що букет освяченої верби здатний уберегти будинок від злодіїв і пожеж, а мешканців – від зла і хвороб. Для залучення здоров’я здавна прийнято постукати по тілу зв’язкою верби: вважається, що такі дії виганяють хвороби.

Як святкувати Вербну неділю
Християнське святкування Вербної неділі, звичайно ж, відрізняється від прийнятих народних обрядів і повір’їв. Священнослужителі кажуть, що щира молитва в цей день здатна воістину творити чудеса: очистивши душу шляхом покаяння і смирення, можна отримати прощення гріхів і повністю змінити своє життя накраще.

Жінки в цей день часто моляться за здоров’я своїх дітей і батьків: вважається, що саме щира жіноча молитва в це світле свято здатна творити чудеса. Відомі випадки, коли загальна молитва всіх жінок в сім’ї приносила зцілення тяжкохворим родичам.

Поминання помepлих в день входу Господнього в Єрусалим також вважається особливо важливим: подавши записку про пoкiйного і поставивши за нього свічку в храмі, ви можете нагадати дyші близької людини, що його люблять і пам’ятають. Вважається, що в цей день дyші наших рідних можуть побути поруч з нами, а в деяких випадках навіть здатні наснитися, щоб нагадати про себе.

Молитви за помepлих в день Вербної неділі допоможуть вам знайти душевний спокій і впевненість, що дорогі вам люди отримують вашу підтримку за порогом життя.

Читайте також: 1 квітня – Вербна неділя: що слід зробити з гілочками освяченої верби

У цей день відвідування церкви і молитви здатні вказати вірний шлях до праведного життя і радості. Вербна неділя покликанa об’єднати серця всіх православних в єдиній молитві і подарувати щастя і душевний спокій. Ми бажаємо вам залишити за порогом всі образи, сварки і розбіжності. Радійте прекрасному дню і Великого свята, будьте щасливі!

Молитва протягом дня: 

“Боже, прийди мені на допомогу. Господи, поспіши мені на порятунок. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. Яка була на початку, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.”

Третя година:  Перед святом Пасхи, Ісус, знаючи, що вибила Його година, полюбивши своїх, полюбив їх до кінця.

Шоста година: Як знає Мене Отець, так і Я знаю Отця, і кладу свою душу за овець.

Дев’ята година: Для мене жити – це Христос, а помepти – це надбання. Хвалитимусь нічим іншим, як тільки хрестом Господа нашого Ісуса Христа.

Джерело.

You cannot copy content of this page