fbpx

28, 29, 30 листопада повний життєвий переворот, прощай чорна смуга невезіння, Добрий День “грошовий дощ”, астролог каже, деякі зміни будуть на краще, деякі – на гірше

Зміни чекають на 6 знаків зодіаку  28, 29, 30 листопада,  ретроградний Меркурій змінює свій напрямок, що полегшить життя практично всім знакам зодіаку

Овен

Овни зможуть вирішити всі труднощі, особливо ті, що стосуються фінансових питань. Представникам сузір’я в жодному разі не можна падати думками, а всі випробування потрібно сприймати як досвід, упевнені астрологи. Потім перед ними відчиняться двері в щасливе життя.

Близнюки

Близнюкам пощастить у коханні. Самотні представники зодіакального кола зможуть зустріти свою другу половинку. Не виключено, що саме з цією людиною вони вирішуватимуть створити новий осередок суспільства. За серйозні справи краще не братися, радять зірки гороскопу. Деякі зміни будуть на краще, деякі – на гірше.

Лев

Левам світила радять розірвати стосунки, які тягнуться за ними баластом і нічого доброго не обіцяють. Астрологи впевнені, що представникам сузір’я треба навчитися відпускати своє минуле. Вже незабаром у їхнє життя увірветься щось добре і світле.

Терези

Терезам сьогодні, можливо, доведеться вирішувати доленосні питання. Вони з легкістю зможуть знайти рішення згідно з гороскопом. Але при цьому також відкриють нові таланти. Самотні представники зодіакального кола зустрінуть людину, яка виявиться їх другою половинкою. Повний життєвий переворот ва счекає

Стрілець

Стрільці зможуть досягти багато чого, проте все залежатиме від їхніх бажань. Астрологи попереджають, що незабаром у їхньому житті може з’явитися людина, яка кардинально її змінить. Саме із ним представники знаку зодіаку захочуть створити сім’ю.

Козеріг

Козероги можуть відчути себе дещо виснаженими, оскільки на них навалилося одразу багато справ. З переходом Меркурія в інший напрямок стан справ зміниться, упевнені світила. Козерогам вдасться повернути гармонію у своє життя. Прощай чорна смуга невезіння, Добрий День “грошовий дощ”

You cannot copy content of this page