28 квітня, передбачає енергетик важкий день, а незважаючи на всі зобов’язання, тиждень пройде в стабільній енергетиці з 19 по 27 квітня

Монетна королева – універсальна жінка, яка чудово виконує всі життєві ролі та обов’язки, системна та відповідальна. Ви можете поєднати турботу про сім’ю з одночасним розвитком професійної кар’єри. Сама карта говорить про старанність, обов’язок, відповідальність і наполегливість у вчинених діях. Це також енергія хорошого планування, вміння розумно розпоряджатися часом і грошима, практичні знання, раціональність і внутрішня зрілість.

Королева монет — символ такої жінки, на яку можна покластися. Якщо він щось зобов’язується – можете бути впевнені, що він дотримається декларації. Вона свідома і зріла. У нього в житті все добре, все сплановано. Він може поєднувати різні ролі та життєві обов’язки. Вона добре працює як дружина, мати, друг і працівник. Вона турботлива, але не надто ласкава і чуйна. Він точно вміє використовувати здоровий глузд. Вона жінка, яка вміє оцінювати ситуацію раціонально. Має практичний підхід до життя. Важливою для неї є справа. Йому подобаються гроші, він любить їх заробляти і любить їх витрачати. Для неї також важливі мода, гарний стиль, вишуканий гардероб і стильний інтер’єр.

Цього тижня ми можемо зустріти королеву монет на своєму шляху або самі увійдемо в її енергетичний сектор. У першому випадку ми можемо розраховувати на її допомогу – якщо ми звернемося безпосередньо до неї про підтримку, вона обов’язково зробить все, що в її силах, щоб дати нам цю підтримку. У другому випадку для нас це буде тиждень, повний обов’язків. Ми можемо вирішити багато побутових, сімейних та професійних питань. Особливо в сезон відпусток – ми можемо зіграти роль організації сімейної зустрічі. Проте завдяки гарному плануванню нам вдасться тримати все під контролем і спокійно виконувати всі завдання.

У любовному плані Монетна королева сповіщає про стабілізацію в постійних партнерських відносинах. Спокійні та структуровані стосунки. Можливо, трохи передбачуваний, але, тим не менш, сповнений взаємного тепла, турботи та поваги. Ця карта може свідчити про побудову відносин з жінкою. Однак нові стосунки можуть бути проблематичними. Монетна королева може вказувати на вступ жінки, яка буде цікавитися переважно матеріальними благами. Матеріаліст, який, можливо, хоче побудувати стосунки для комфортного життя в добробуті.

Карта обіцяє вдалий тиждень у професійній сфері. Влаштування на роботу, яка приносить відчуття задоволення – як з точки зору виконуваних обов’язків, так і з точки зору фінансів. Можуть бути приємні сюрпризи у вигляді призів, бонусів або навіть пропозицій на більш серйозну, вищу посаду. Успішна командна співпраця та вміння керувати групою людей для досягнення найкращих результатів. За цей час можна очікувати покращення фінансової ситуації та додаткових припливів.