fbpx

3 червня – День чудотворної ікони Божої Матері “Володимирівська”. Ось що варто у неї просити і в чому вона допомогає

Існує безліч чудотворних образів Богородиці, але Володимирська ікона є воістину найбільшим ликом, який дарує потужний захист і підтримку. Православна церква відвела для святкування цього святого лику цілих три дні на рік, і один з них – 3 червня. Джерело

У чому допомагає Володимирська ікона Божої Матері

Святий лик прославився завдяки захисту від ворожих військ і ворогів. Завдяки небесній силі ікони завойовники завжди зазнавали поразки і не могли здобути перемогу.

Віруючі моляться перед образом Богородиці про захист від різних хвopоб, про зцілення, про перемогу над ворогами, про збереження в будинку спокою і миру, а також про душевний спокій.

Перед Володимирським ликом Божої Матері кожна людина може попросити про допомогу в будь-якій біді, а також про небесне заступництво і богородичнозахисту.

Як святкується день Володимирської ікони в 2019 році

Понеділок 3 червня – особливий день для православних людей. Ранок зазвичай почнеться з молитви перед святим образом. У храмах священнослужителі проведуть особливу службу і літургію, де кожен зможе помолитися і попросити у Діви Марії допомоги і захисту.

Читайте також: Петрів піст 2019: коли починається і що важливо зробити кожному віруючому в цей час

Не забороняється в цей день ставити свічки за упoкій рідних і за здоров’я близьких. У деяких храмах служителі церкви здійснюють хресний хід на чолі з Володимирською іконою Божої Матері.

Цей день слід провести в особливому смиренні, не забуваючи віддати слова подяки перед святим ликом Богородиці, а також попросити вибачення за гріхи.

You cannot copy content of this page