fbpx
Гороскоп

3 чоловіка за знаком Зодіаку поряд з якими жінка почуває себе захищеною

Телець

Тотем цього знаку зодіаку повинен забезпечити витривалість, впевненість у завтрашньому дні, але насправді багатьом чоловікам може не вистачати цих рис. Іноді це відбувається через прогалини у вихованні, природне боягузтво, а іноді через те, що чоловік дуже зайнятий своєю сферою діяльності і не може постійно підтримувати кохану.

Наприклад, Телець хоче, щоб його дружині та дітям нічого не бракувало, тому він буквально весь день проводить на роботі, покращуючи матеріальну сімейну базу.

Козеріг

Ці чоловіки буквально радують своїх жінок, намагаються подарувати їм дорогоцінні подарунки, влаштовують різні сюрпризи, які легко розвеселять їх. Крім того, хлопці-Козероги ніколи не дадуть своїм близьким приводу заздрити, вони не поступляться моменту і не розпочнуть короткочасний роман, тому це додатковий плюс, чому їх жінки відчувають себе, як за кам’яною стіною.

Вони також будуть контролювати майже все життя сім’ї, розробляти плани та уважно стежити за їх реалізацією, тому партнер Козерога ніколи зможе ні про що турбуватися, якщо цього не захоче.

Овен

Чоловіча частина цього знаку Зодіаку, навіть будучи дорослою, залишається в серці неспокійними дітьми, тому Овни часто пускаються в різні пригоди, забуваючи про свою другу половинку. Так, коли вони нічим іншим не займаються, друга половинка може радіти своїм чоловікам-Овнам, присвячуючи всю свою енергію добробуту сім’ї.

Але як тільки на горизонті Овна з’являється якийсь бізнес, вони забувають абсолютно про все. Крім того, Овен прагне до рівноправних стосунків у своїй родині, тому очікує, що його половинка буде поруч, буде підтримувати та піклуватися про нього (так само, як він піклується про неї).

You cannot copy content of this page