3 фатальні помилки жінок за 40

Немає нічого гіршого «маленьких тітоньок» – жінок, які застрягли в тому віці, коли їм було 20, 18 або 16 років. Ось три помилки, які видають таку тітоньку-дівчинку.

– Вони одягаються, зачісуються і роблять макіяж так само, як робили це, коли їм було 20.

Яскравим прикладом такої поведінки є Гресо Кольменарес (якщо ви пам’ятаєте серіал «Мануела», вона грала там головну роль).

Актриса твердо дотримується тієї зачіски і взагалі стилю, який був у неї на вершині слави, 20 років тому. Але якщо тоді вона здавалася милою блондинкою, то зараз швидше потрапляє під визначення «вyльгaрна блонда». Здавалося б, все те ж саме, а ефект протилежний. Я в принципі вважаю, що кожні 5-10 років свого життя жінка повинна переглядати свою зачіску, гардероб та імідж.

Ми змінюємося, і з цим нічого не можна вдіяти. Найвдаліші рішення починають нас відверто псувати. Так чому б не змінити їх на щось більш вдале? Відразу скажу, що завжди знайдуться ті, хто скаже – раніше було краще. Дивись, в 19 років ти була з чудовим волоссям, поверни все назад! Вони забувають, що власниця шевелюри вже не дівчинка!

– Вони фліртують так само, як це робили в молодості

Ні, блонд, який зривав аншлаги в 90-і, це, звичайно, не дуже добре. Але ще гірше, коли незмінною залишається поведінка жінки, на побаченнях – в тому числі. Згадана вже дурненька наївність, хихікання, невинність, бажання бути слабкою дівчинкою, сюсюкання і все таке інше – це нормально в 20 років, але не нормально в сорок. Очікування принца, роздуми, на якому побаченні «дaти», думки про те, як би чоловік не позбавив тебе самого дорогого – це нормально для школярки. Але абсолютно ненормально для тітоньки.

Точно так, як до 40 років жінка зобов’язана вивчити, що саме їй йде, так і у взаєминах пора б уже знати, чого ти хочеш. А що стосується очікування принца, то не гріх хоча б дізнатися, де ці принци водяться. Ну, для того, щоб збільшити вірогідність зустріти хоч би.

– Вони відносяться до роботи таким же чином, як і тоді, коли тільки що закінчили університет.

Причому, коли вони закінчили універ, якісь залишки знань в їх голові все-таки збереглися. А що тепер? Багато за все своє життя освоїли лише одну або дві нехитрих технічні операції, які повторюють на автоматі. А знати нічого нового вони не хочуть. Виникає питання, що ж такого вони вміють? Віртуозно заповнювати бланки?

Читайте також: 11 жіночих речей на які чоловіки завжди звертають увагу

 Ясна річ, що з такими навичками їх шанси на працевлаштування будуть знижуватися з кожним роком. На посадах, де не потрібно нічого, крім приємної зовнішності, пріоритет віддадуть молодим. Там, де зовнішність – одна з важливих складових – така ж ситуація. Так що, краще готувати сани до зими заздалегідь!

Виходить, проблема зовсім не у віці. А в нашому невмінні до нього пристосуватися.

Автор – morena-morana