3 фрази, які ніколи не можна говорити під час сварки

“Якби ти мене любив (-а), ти б …”

Говорячи це, ти вимовляєш те, що конкретно хочеш від партнера – яких слів або дій. Проблема в тому, що у відповідь легко можна почути: “Так, але якби ти мене любив (-а), ти б не просив (-а) …” Більш швидкий спосіб пояснити, що потрібно, – сказати: “Я ніяк не зрозумію, що саме утримує тебе від цих слів чи дій. Мені спадає на думку тільки те, що ти, можливо, не так сильно мене любиш”.

“Чому це сталося з нами?”

Люди, які ставлять це питання, намагаються протистояти тому, що любов змінюється з часом. Те, що ти відчуваєш в перший рік відносин, сильно відрізняється від того, що відбувається на сьомому. А сподіватися, що нічого не зміниться, можна тільки в казці. Так що краще просто скажи, чого ти хочеш, тут і зараз: “Хочу піти на побачення”. Або: “Хочу, щоб ти зробив мені масаж, як раніше”. Чи зробить це тебе вразливішОЮ? Напевно. Чи швидше ти отримаєш те, чого хочеш? Неодмінно.

“Ти ведеш себе, як твоя мати (батько …)!”

Якщо це не комплімент, навіть не заїкайся! Навіть якщо в цій фразі міститься чиста правда, почнеться конфлікт. Це удар нижче пояса, спрямований в найвразливіше місце партнера. Замість цього краще опиши, що саме в його поведінці тобі не подобається: “Ти часто підвищуєш голос, і коли це відбувається, я відчуваю прикрість і злість. Тому прошу тебе більше так не робити”.

Читайте також: Як зробити чоловіка щасливим: найпростіший спосіб

Джерело.