fbpx

3 головні невдахи серед знаків Зодіаку

Ми склали рейтинг головних невдах зодіакального світу.

Рак

Люди, які народжені під знаком Рака, потрапили в список невдах з тієї причини, що їм в більшості ситуацій просто зручно бути такими. Особливо часто у своїй черепашці ховаються представниці прекрасної статі. Напевно, домогосподарці Раку надходило багато цікавих пропозицій, які могли б суттєво змінити в кращу сторону її професійне становище, та й взагалі — життя, але вона жертвувала всім на благо сім’ї і залишалася в зоні свого комфорту.

Багатьом представникам цього знаку Зодіаку, до речі, куди простіше одягатися в жертву обставин, ніж зробити щось і змінити поточний стан справ. Заважає Ракам домогтися успіхів у різних областях і традиційний погляд на світ. Вони бояться будь-яких ризиків, вважають за краще нічого не міняти і задовольнятися малим.

Телець

У бік невезіння схиляються і зодіакальні характеристики Тельців. В одні моменти представник Землі суперактивний і працьовитий, в інші (яких, відверто кажучи, менше) — повільний і ледачий. Це парадоксально, але фортуна посилає Тельцям приємні перспективи, найчастіше, саме в другому випадку. Але вони або знаходяться не в дусі, або лінь-матінка губить наданий шанс. Зазначимо, що вперті Тельці рідко бувають повністю задоволені тою чи іншою подією в їх житті, а доля любить тільки вдячних людей. Зірки радять Тельцям цінувати в житті й приємні дрібниці. Те, що для них само собою зрозуміле, для багатьох — нездійсненна мрія.

Читайте також: 4 знака Зодіаку, представниці яких найчастіше залишаються самотніми

Терези

У порівнянні з вищеописаними знаками, Терезам не щастить рідше. Але і щасливцями дітей Венери назвати складно. Причина цього — у властивому їм постійному коливанні. Перш ніж зробити якісь дії Терези, зрозуміло, зважують всі за і проти. І поки вони приймають рішення, інші вже щосили використовують доленосні шанси. У підсумку, представники цього знака, ймовірно, приймають правильне за всіма нормами і параметрами рішення. Але ж, як відомо, місце під сонцем довго не пустує. Удача знову просто пролетить повз. Точніше, Терези успішно її упустять.

Примітно, але серед Терезів особливо багато жінок, які так і не зуміли знайти другу половинку.

You cannot copy content of this page