fbpx

3 істини, які дійсно вірні для більшості чоловіків і які повинні знати жінки

Більшість жінок складають свою думку про більшість чоловіків за характером і поведінці одного їх представника – будь то її батько, брат або колишній. І це абсолютно неправильно. Але ось 3 істини, які дійсно вірні для більшості чоловіків і які повинні знати жінки:

1. Ми хочемо, щоб ви були успішними.

Хоча, правда, з егоїстичних мотивів. Коли жінка успішна в тому, чого вона хоче, всі можуть бути щасливими. Якщо жінка посміхається, то чоловікові на одну річ менше потрібно переживати.

Жінки хочуть, щоб їхній чоловік був успішним, і незважаючи на вічні суперечки про рівність, чоловіки теж хочуть, щоб їхня жінка була успішною.

Дами, ми хочемо, щоб ви отримували не тільки те, що хочете, але і те, що вам справді потрібно для щастя.

2. Чоловіки  не обговорюють своїх дівчат/дружин.

Якщо чоловікові потрібно поговорити про щось особисте, він вибере одного зі своїх кращих друзів і поговорить з ним тет-а-тет. От і все.

3. Чоловіки не можуть читати думки жінок.

Ми не знаємо, про що ви думаєте, як би сильно ми вас не любили і скільки б років не знали. А часто жінка кидає чоловіка, а той не здогадується, що пішло не так.

Чоловіки думають, що якщо ви нічого не говорите, то все чудово. Тому що коли у чоловіка є проблема, він про неї говорить. Тому пані, говоріть своєму чоловікові, коли вас щось не влаштовує. Ми правда хочемо, щоб ви були щасливими. Якщо ви дасте чесне і пряме попередження, ви будете приємно здивовані, як він відреагує.

Читайте також: Сусід зняв, як “застукана” дружиною “нещасна” коханка в нижній бiлизні стрибає з вікна (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page