3 компоненти, 15 хвилин і всього одне прання – сyпер-метод моєї бабусі, з яким ваша бiлuзна знову стане білосніжною

Ось чому у селах, навіть у полі, жінки завжди у білосніжній білизні! Думаю, що в гардеробі кожної жінки є бюcтгaльтер білого кольору. Ваша бiлизна сяятиме чистотою всього за 15 хвилин!

І звичайно ж у міру зростаючого числа прань він стає жовтим. Більшість жінок його викидають або використовують в якості домашнього одягу і купують новий.

Але більше цього не потрібно робити! Ми розповімо вам, як легко і швидко відбілити пожовклий білий бюcтгaльтер всього за 15 хвилин.

Погодьтеся для жінка у красивій бiлизні має особливу магію. Якщо на вас ніжний і чарівний комплект, то можна на себе хоч мішок одягнути, все одно ви будете почувати себе королевою.

Особливо актуальна білу бiлизну навесні і влітку. Адже саме в цей час року всі знімають сірі та чорні шати і вдягають легкі кольори і тканини, під якими найчастіше просвічується бiлизна. Тому важливо мати гарний білий бюcтгaльтер.

І так, як же відбілити пожовклий бюстгальтер? Ловіть рецепт:

Потрібно:

  • 2 ст. л. солі
  • 1 ст. л. соди
  • 1 ст. л. прального порошку

Процес відбілювання:

Наливаємо в таз теплу воду. Додаємо всі інгредієнти і перемішуємо.
Ми залишаємо наш лiфчuк на 15 хвилин в цьому розчині. Якщо бюcтгaльтер дуже жовтий, то продовжите час замочування до 30 хвилин.

Читайте також: Тюль стане білосніжним: всього один простий інгредієнт допоможе позбутися від жовтизни!

Виймайте бюcтгaльтер і простірніть його в ручну.

Сушіть бiлизну на балконі, але не на батареї, інакше плями повернутися.

Цей варіант відбілювання прекрасно підійде для всієї вашої бiлизни, а так само для легких літніх речей: блузок, суконь, спідниць.

Поділіться цим способом відбілювання зі своїми друзями, ми впевнені, що вашим подругам буде корисно про це дізнатися!