fbpx

3 найбільш невдачливі знаки Зодіаку

Фортуна любить не всіх, але це не означає, що деяких людей вона ніколи не відвідує. Просто їм потрібно більше часу присвячувати своїм думкам і роботі над собою. Зовсім не обов’язково бути улюбленцем долі, щоб реалізовувати весь свій потенціал. Іноді досить простої впевненості в собі.

Рак
Раки – одні з найбільш невдачливих людей. Це відбувається через те, що вони рідко воліють працювати над захистом, над розробкою «плану Б». Їм простіше діяти за натхненням. Це мабуть, єдиний знак Зодіаку, якому заважає його впевненість в собі. Ракам астрологи і фахівці  радять якомога частіше спускати себе з небес на землю. Мова не тільки про космічну впевненість, але і про їх зверхність.

Ракам під силу побачити в собі вади, які відокремлюють їх від щасливого і безхмарного життя. Потрібно лише трохи більше самокритики і бажання докопатися до істини.

Козеріг
Козероги працюють, але не вірять в збіги і щасливі випадки. З цієї причини приємні випадковості з ними і не відбуваються. Звичайно, це не єдина причина, адже ще вони часом надзвичайно закриті, вперті і позбавлені гнучкості. Демократичність чужа більшості Козерогів, тому у них не так багато друзів, як хотілося б.

Всесвіт рідко допомагає таким Козерогам, тому їх можна зарахувати до клубу невдачливих людей. Особливо помітно це в сфері любові, так як в справах і фінансах їм достатньо власних сил, щоб не просити у Всесвіту допомоги. Незважаючи на їх обережність, з ними все одно трапляються казуси і з’являються непередбачені проблеми. Козерогам більше ніж будь-кому іншому потрібна підтримка.

Читайте також: 5 незалежних жінок за знаком Зодіаку, якими чоловіки щиро захоплюються і поважають

Риби
Риби – це люди, яким доводиться набагато частіше, ніж будь-кому іншому стикатися з чорною смугою в житті. Іноді вони самі собі накручують такі думки, а іноді дійсно їм дуже важко справлятися з вантажем проблем. Ще Риби дуже самокритичні. Часом тільки інтуїція може рятувати їх від фіаско.

Риб дуже легко зламати психологічно і емоційно. Навіть якщо вони не будуть показувати вам своїх переживань, ті просто переповнять їх до країв. Ці люди дуже схильні до самокопання, тому їх так часто засмоктують проблеми.

Варто кілька слів сказати про найбільш везучих знаків Зодіаку, до яких відносяться Діви, Скорпіони, Водолії, Стрільці, Овни. Представники цих п’яти Знаків частіше за інших отримують приємні бонуси від Всесвіту. Зарядитися від них удачею можна просто спілкуючись з ними. Їх енергетика дуже сильна.

Джерело.

You cannot copy content of this page