3 найбільш ревнивих знаки Зодіаку. З ними життя просто нестерпне

Овен

Ревнивець наосліп. Більшість Овнів ревнують своїх партнерів до власної тіні. Для Овна потрібен всього лише невеликий привід і цього буде достатньо, щоб організувати відкриту війну зі своїм партнером. Овни великі любителі грати у виставах, особливо на нервах. Свої ревнощі Овен покаже у всіх фарбах, емоціях, з почуттям драматизму.

Партнеру Овна доводиться докласти титанічних зусиль, щоб пояснити необґрунтовані ревнощі на порожньому місці і заспокоїти ревнивця. Золота середина у стосунках з Овном, уникати гострих тем, щоб даремно не турбувати багату уяву Овна.

Рак

Маніакальний ревнивець. Бійок, скандалів, биття посуду від Раку ви не дочекаєтеся на відміну від Овна, але своєю ревністю Рак буде спопеляти. Спочатку Рак не покаже свої ревнощі і мовчки проковтне; якщо помітить щось підозріле, буде страждати й мучитися з цього приводу, але сидіти склавши руки не буде і почне власне розслідування.

Якщо дійсно підтвердяться його побоювання, то вам буде непереливки і чарівна фея вам точно не допоможе. Помста Раку буде жорстокою і болісною. Скажіть прямо і без натяків, краще гірка правда.

Скорпіон

За своєю натурою, Скорпіон підозрілий не тільки в особистих стосунках, але і у всьому. Якщо ваш начальник Скорпіон, то не забувайте, що кожна ваша дія і слово сприймається з підозрою і ґрунтовною перевіркою. Скорпіон перевіряє всіх, починаючи від членів сім’ї і закінчуючи близькими друзями. Якщо інтуїція не обманює Скорпіона, то штучно створена ним же інтрига виведе всіх на чисту воду.

У стосунках Скорпіон ніколи не відкриває свої карти, партнерові важко буде достукатися до нього, але і дізнатися, що відчуває Скорпіон стосовно нього. Скорпіон завжди веде подвійну гру, але від свого партнера Скорпіон вимагає абсолютної довіри до себе. Не обманюйте Скорпіона, він на відміну від Раку інкогніто вести розслідування не буде, відкрита війна буде вам оголошена, доки Скорпіон не розправиться зі своєю жертвою.