fbpx

3 найбільш владні жінки за знаком Зодіаку: Вони вправно обіграють опонента і легко загребуть жар його руками. Опиратися цим жінкам марно

Скорпіони

Жінка-Скорпіон — це справжній сховок з секретами. Ніколи не можна знати напевно, чого від неї варто очікувати. За своєю натурою така жінка дуже прямолінійна і чесна з оточуючими. Разом з цим вона досить тактовна. Джерело

А вже якщо вона щось задумала, то будь-якими способами доб’ється свого. Скорпіонша практично завжди впевнена у своїй правоті, І не дарма. Інтуїція цю жінку не підводить ніколи.

Протистояти таким жіночкам дуже складно. Вони не пряником, так батогом змусять зробити те, що їм потрібно.

Овни

Жінка-Овен одна з тих, хто терпіти не може всякі заперечення. Вона легко запалюється, якщо раптом щось буде заважати її планам. Свої інтереси жінка-Овен завжди відстоює з особливим азартом. Вона ніколи не відступить від свого. По своїй натурі, така жінка — справжній лідер.

Вона зовсім не боїться відповідальності. Овен часто стає символом поклоніння. І це їй подобається. А коли прислухаються до її думки, вона відчуває себе справжньою королевою.

Раки

Не секрет, що ці дами дуже дбайливі і дуже сором’язливі. На перший погляд Раки здаються занадто вразливими із-за підвищеної емоційності.

Читайте також: Першими наpoджуються діти з неймовірно сильною дyшею: як саме порядок народження дитини впливає на її долю

Однак, разом з цим вони чудово вміють приховувати істину, якщо їм це вигідно заради мети. Раки чудово вміють грати на емоціях до тих пір, поки їм не вдасться домогтися свого.

Оточуючі і не помітять, як легко вони почали танцювати під дудку цієї жінки. Але в основному, жінки-Раки, втім як і Скорпіони, все ж частіше використовують свої таланти в мирних цілях.

Позначки:
facebook