3 найгірших чоловіка за знаком Зодіаку. Тримайтеся від них подалі

Тримайтеся від них подалі.

Овен

Чоловік-Овен здатний швидко зачарувати жінку, але життя з ним простим не буде. Овен є грубою і запальною людиною, у сімейному житті він може прийняти роль тирана, пишаючись власною неотесаністю. Овен не вміє вести переговори, він вважає, що завжди правий, хоче, щоб все було за правилами.

Лев

Зв’язуючись з Левом, жінка повинна розуміти, що їй завжди доведеться миритися з другим місцем у житті обранця. На першому місці у себе буде він сам. Лева мало цікавить чужа думка, він і сам чудово справляється з рішеннями. Крім того, такому чоловікові необхідно бути коханим, а жінці доведеться справлятися самій… В такій парі компліменти і дифірамби потрібні йому.

Водолій

Чоловік, що народився в сузір’ї Водолія, обожнює бути незалежним. У своєму прагнення здобути свободу він може поводитися як дитина, бути примхливим і запальним. Крім того, Водолій є власником, через що виникає парадоксальна ситуація: йому можна гуляти в своє задоволення, а вам — ні. Жінці доведеться постійно втішати і переконувати чоловіка у своїй вірності. Він не терпить конкуренції, проте сам проводить багато часу зануреним в себе.