fbpx

3 найнещасніших знака Зодіаку в 2019 році

Чи стане 2019 рік простим і комфортним для життя? Астрологія каже, що буде по-різному. Комусьпощастить більше, хтось змушений буде напружитися. І одне з найбільш хвилюючих питань полягає в тому, які найбільш нещасні знаки Зодіаку в 2019 році. По-справжньому нещасним в цей період, на щастя, не буде ніхто, тому що певна міра позитиву присутня в гороскопі кожного зі знаків.

А тому просто виділимо тих представників зодіакального пантеону, яким бажано задуматися над деякими аспектами свого гороскопу, щоб уникнути в 2019 році прикрих помилок. Джерело.

Близнюки: неявні перспективи

У 2019 Близнюки випробують на собі вплив опозиційного Юпітера. Проявитися це може в ряді неприємних моментів – у виникненні юридичних складнощів, в матеріальних проблемах, в труднощах у відносинах зі своїм оточенням. Все це, звичайно, не сприяє процвітанню і швидким успіхам. Однак такий вплив не фатальний і цілком можна перебороти.

Необхідні ж для цього обережність у висловлюваннях і вчинках, а також життєва мудрість. Близнюки, які будуть поводити себе саме таким чином, можуть не побоюватися критичних проблем. Вони проживуть 2019 рік, в порівнянні стабільно і на нормальному позитиві. Просто час від часу у них виникатиме відчуття, ніби події неможливо спрогнозувати.

На початку року (січні-лютому) Близнюкам варто бути уважними, оскільки в цей період на них буде активно впливати Уран. Вплив цей проявиться в тому, що представники знаку Близнюків опиняться в зоні емоційної турбулентності. У них буде присутнє відчуття, що відбуваються зміни, і незрозуміло, виявляться вони позитивними чи ні. Остерігатися чогось тут підстав великих не буде, тому що вплив Урана в цілому виявиться позитивним.

Однак невідомість може турбувати, змушуючи робити невірні кроки і вимовляти не ті слова. Так що почати своє життя в 2019 році їм бажано з внутрішнім настроєм на оптимізм і радісне сприйняття дійсності.

Рак: невиправдані очікування

Проблемою для Раків в 2019 році стануть їх фантазії. Причому намагатися умовляти їх не будувати утопічних планів, не витати в хмарах і т.д., безглуздо, тому що до цього їх буде підштовхувати вплив ретроградного Нептуна, який вони будуть відчувати всю другу половину року. Втім, і в цьому випадку можна сперечатися про те, що склянка наполовину порожня і в той же час наполовину повна.

Адже в першій половині року цього впливу не буде! Так що все зовсім не погано. В кінці року (в грудні) до опозиції Нептуна додасться ще й негативний вплив з боку Юпітера. Це посилить ризики помилок і зовнішніх перешкод. І щоб нівелювати негатив планет, в цей період Ракам рекомендується «залягти на дно» і не приймати відповідальних рішень, не починати нових проектів, не здійснювати великих покупок.

Крім іншого, на Раків буде впливати Уран, що знаходиться в опозиції. Це потенційно теж може створювати їм життєві труднощі. Однак їх теж цілком можливо уникнути. Для цього слід постаратися уникати підкресленої демонстрації своєї індивідуальності, а також таких проявів характеру як амбітність і гордість.

Козеріг: вимушені зміни

Навесні (в кінці квітня) Сатурн для Козерогів стане ретроградним. Ця планета, яка є їх покровителем, в період до середини вересня вплине на них складно, змушуючи відчувати сумніви, спокуси, бажання більше говорити, ніж робити. А це означає ймовірність прийняття неправильних рішень, а також ситуацій, які можуть зіпсувати імідж.

Тому Козероги в цей час повинні бути гранично зібрані й уважні, щоб не наробити того, про що згодом доведеться шкодувати. Моменти напруги можуть створити і дні, коли в знаку Козерога відбуватимуться сонячні затемнення. Це відбудеться двічі – 6 січня, а потім в кінці року, 26 грудня.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, які стануть найщасливішими у 2019 році

Безпосередньо ці дні і кілька найближчих днів до і після затемнення здатні принести в життя Козерогів чимало проблем, якщо ті не утримаються від активної діяльності. Для того ж, щоб уникнути їх, людям цього знака рекомендується не брати участь в справах з ризиком, не здійснювати поїздок (особливо далеких), не підписувати важливих паперів. Краще в ті періоди налягти на читання, вивчення корисної інформації, на прикладну діяльність (наприклад, в саду).

You cannot copy content of this page