3 пари імен, які ідеально підходять для шлюбу. Вони призначені одне одному долею

Сумісність цих імен робить шлюб їх носіїв по-справжньому щасливим, міцним і непорушним.

Ідеальна сумісність імен: чоловічі та жіночі імена, у яких найміцніший шлюб
Імена безсмертя: їх власники живуть довше всіх інших Джерело

Пара №1: Анастасія + Максим

Їх союз дуже гармонійний. Імена Анастасія та Максим ідеально поєднуються, а їх відносини будуються на сильних взаємних почуттях.

Настя товариська, чарівна, весела і господарча. Вона вміє піклуватися і всю себе віддає сім’ї, оточує свого чоловіка трепетною турботою.

Максим у свою чергу сильний, мужній і відповідальний. Він піклується про дружину, оберігає її від негараздів і дає їй відчуття надійності та впевненості у завтрашньому дні.

Пара №2: Олена + Сергій

Такі імена, як ці, дуже добре поєднуються в шлюбі. Їх союз будується на довірі і рівномірному розподілі обов’язків, котрий всіх влаштовує.

Олена зазвичай стає главою сім’ї. Вона точно знає, як розподілити бюджет і організувати побут. Сергій досить романтичний і м’який, а тому в усьому підкоряється дружині, підтримуючи її починання і допомагаючи їй у всьому. Він може як допомогти з дітьми, так і з прибиранням. Олена в свою чергу володіє дивовижною здатністю згладжувати гострі кути у відносинах і уникати серйозних сварок.

Читайте також: Імена, які притягують бідність. У їхніх володарів ніколи не буде грошей

Пара №3: Ольга + Олександр

Ці імена — справжні рідні душі. Їм буквально судилося бути разом, так як вони розуміють один одного з півслова і поділяють всі захоплення і думки один одного. Ольга та Олександр навіть майже не сваряться, так як здатні знаходити точки дотику з будь-яких питань.

Олександр сильний, організований і дуже розумний. Він цінує раціональний підхід в усьому. Ольга являє собою сильну і незалежну жінку, але поруч з чоловіком Олександром, який сильніше її, вона розкривається в своїй жіночності та ніжності. Олександр відкриває в Ользі тендітну натуру і дарує їй гармонію. А сам поруч з нею ще більше відчуває себе лицарем.