Імена, які притягують бідність. У їхніх володарів ніколи не буде грошей

Кожне ім’я накладає свій відбиток на особистість людини, так як несе свою неповторну енергетику. Деякі імена безгрошів’я просто роблять людину не здатним на те, щоб будувати кар’єру і заробляти гроші.

Чоловічі імена

Олексій

Олексій дуже хороша людина, добропорядний, але ось величним йому ніколи не бути. Він не може стати видатною особистістю, так як у нього немає прагнення до самореалізації та досягнення матеріальних благ. Він ніжний і відданий звичайний чоловік, але все життя буде працювати тільки для того, щоб прожити до завтра. Він воліє тікати від проблем, ніж вирішувати їх, тому кар’єра йому не підходить. Джерело

Максим

Максиму дуже сильно не вистачає в житті пробивних рис. Він помірний у всьому, досить успішний у першій половині життя, але до 40 років йому це набридає і він вирішує бути просто хорошим господарем, чоловіком і батьком. Кар’єра йому не настільки цікава, щоб займатися цим все життя і любити свою справу. Він помірний і гроші — явно не його перша мета в житті.

Оскар

Оскар зазвичай уразливий і ранимий. Він відмінно вчиться і цікавиться науками, але успіху в кар’єрі не домагається, так як йому складно визначитися з тим, чого він насправді хоче. Він часто змінює свої уподобання, змінюючи сфери, а тому не встигає досягти успіху і професіоналізму ні в одній з них.

Жіночі імена

Дар’я

Дарина багато чим захоплюється, але побудова кар’єри — не її коник. Вона романтична, багатопланова, але ось золотий жилки у неї немає. Коли Даша виходить заміж, вона воліє стати домосідкою. Вона досить лінива, тому навіть з роллю домогосподарки вона справляється не дуже добре. Тим не менш, вона скоріше буде займатися будинком і дітьми, ніж домагатися успіху в роботі.

Римма

Римма володіє дуже привабливою зовнішністю. Вона з ранньої юності користується популярністю у протилежної статі. Це і стає основною метою Римми. Вона намагається влаштуватися в житті за рахунок чоловіка, а сама при цьому не прагнути чогось добитися. Незважаючи на те, що Римма розумна і начитана, все ж із неї виходить не самий старанний працівник. Тому успіху вона найчастіше не досягає.

Читайте також: Прикмети на початок року: яким буде для вас 2020 рік?

Рита

Рита має складний характер. Вона з одного боку рaнима, чутлива і часто ображається, а з іншого може за себе постояти і намагається весь свій час приділяти роботі. Але гроші не є її метою. Вона віддає перевагу більш високі цілі — наприклад, допомагати людям. Тому вона стає медсестрою, вихователькою або вчителькою, але от бізнес або підприємництво не для неї. Тому вона найчастіше живе звичайним життям домогосподарки з посередньою роботою і на низькій зарплаті