3 пари знаків Зодіаку у яких завжди руйнуються стосунки, як їх не клей

Багато пар розпадаються рано чи пізно, а міцні союзи, де збережена хоча б взаємоповага, можна перерахувати по пальцях.

Любов — субстанція не постійна, а якщо вірити і в те, що це хімічний процес, то і зовсім не варто тішитися ілюзіями про вічне щастя.

Проте іноді доля занадто заграється, створюючи пари, де один партнер губить іншого, не залишаючи права на виживання. Джерело

Астрологи назвали найбільш руйнівні відносини за знаком Зодіаку.

Близнюки і Скорпіони

Союз, утворений між Близнюками і Скорпіонами, виходить яскравим і стрімким. Кожний з партнерів намагається зберегти свою свободу і при цьому хочуть повного підпорядкування, що їм в принципі по окремості не властиво.

Такі відносини розвиваються дуже швидко, в них багато пристрасті, екстриму і пригод. Нудьгувати не доведеться — точно. Але Близнюкам потрібно підтримувати свою легковажність і легкість, а маніпуляції Скорпіона, його твердолобість і черствість гублять те, чим дорожить партнер.

Близнюки підживлюються почуттями: їм важливо знати, що вони є киснем, а не черговим запасним парашутом в коморі. При цьому їм подобається спілкуватися з новими людьми, у них багато знайомих протилежної статі, і вони не бачать нічого поганого в тому, щоб з колегою або з другом випити кави. У той час як Скорпіон розцінює такі жести як невірність, легковажність, неповагу до його персони.

При цьому, у них завжди знайдуться спільні теми для розмови, спільні справи і їм подобається проводити час разом. Тому вони то пристрасно люблять один одного, то дико ненавидять. Близнюки і Скорпіон готові віддати життя один за одного, оскільки розуміють, що їх пов’язує нерозривна нитка вічної любові.

Якщо такі союзи і руйнуються, то спогади про минулі часи залишаються в пам’яті на все життя. Але говорити про справжнє щастя можна в перші місяці або роки стосунків, а далі страх втрати чогось важливого буде переслідувати все життя.

Лев і Риби

Найскладніший і згубний союз, в якому, до речі, найчастіше перемагають Риби. Насправді краще не ризикувати, особливо Левам вступати у відносини з Рибами — все це загрожує поламаним життям, болем і постійними сльозами.

Леви вічні моралісти, більшість з них носять німб, адже не розумію, як можна чинити погано. Риби — іншого поля ягідки: брехня, заздрість, численні вади і слабкість перед спокусою, вони не зберігають вірність і закоренілі егоїсти.

Левам потрібна вірність, любов і шанування, вони не вимагають поклоніння і підпорядкування, але навіть це Риби не зможуть дати. Швидше, вони будуть робити все навпаки, щоб якомога болючіше зачепити свого партнера. Вони не упустять шансу зайвий раз познущатися і виявити неповагу.

При цьому спроби вчинити так само з ними можуть обернутися жахливими наслідками. Найдивовижніше, що тільки в цьому союзі Леви втрачають самоповагу, стають «статевими ганчірками» і в кінець втрачають себе остаточно.

У більшості випадків такі пари розпадаються на самому початку, але якщо не пощастило, то Леви все життя прирікають себе на пекельні муки, а зі здоровою психікою доведеться розпрощатися, запасаючись кілограмами заспокійливих. Риби ж знаходять собі відмінних слуг, які беззаперечно виконують будь-яку дію.

Цікаво, але на початку розвитку відносин, про такий результат навряд чи можна подумати. Адже, навіть логічно міркуючи Лев з’їдає Рибу, але ніяк не навпаки.

Раки і Стрілець

Рак і Стрілець абсолютно різні: різні погляди на життя, принципи та цінності. Перебуваючи в загальній компанії, вони рідко заговорюють один з одним по своїй волі, зазвичай цього вимагає ситуація. При цьому вони відмінно доповнюють один одного, заповнюють прогалини, яких так потребують. Тому спробувавши одного разу бути разом, вони вже не зможуть зупинитися і жити як і раніше — порізно.

Раки допомагають Стрільцям бути приземленими романтиками, вести помірковане життя, завдяки чому небезпечних пригод і наслідків стає менше. А Стрільці без розуму від інтелекту і почуття гумору своєї половинки. Примітно, але де б представники цих знаків Зодіаку не перебували, вони завжди будуть тягнутися додому.

Читайте також: Ніколи не ігноруйте ці знаки: як янгол-охоронець попереджає вас про небезпеку

Однак їх конфлікти, що виникають на тлі різного погляду на життя і принципи, закінчуються дуже плачевно.

Вони обидва імпульсивні, не вміють приборкати свої емоції, тому під час сварок говорять багато гидот і дурниць, немов ведуть війну, де головна мета вбити опонента, а самому залишитися в живих. Іноді емоції повністю перемагають, і все може закінчитися бійкою або зрадами. Союз стане фатальним, а після розставання ні один партнер не буде колишнім. Швидше, підуть роки після того, як вони зможуть заново полюбити і завести новий роман.