3 речі, які допоможуть прив’язати до себе чоловіка на все життя

Знайти кохання і зберегти почуття на довгі роки – не найпростіше завдання. Однак це можливо, якщо слідувати нескладним правилам. Знаючи про те, що саме приносить в будинок любов і взаєморозуміння, ви зможете назавжди прив’язати до себе обранця.

Фахівці з біоенергетики стверджують, що благотворний вплив мають предмети червоного кольору, розташовані в південно-західній частині спальні: це можуть бути вази, статуетки, декоративні речі. Вважається, що енергетика червоного кольору сприяє посиленню приcтрaсті, зміцненню любові і гармонії в родині, а тим, хто ще не знайшов своє кохання, допомагає зустріти другу половинку. Однак тут є істотні зауваження: річ повинна бути виконана з натуральних матеріалів і мати правильну, округлу форму. Предмети з синтетичних матеріалів, а також гострокутої або химерної форми, здатні принести  негативний ефект.

Допомагають зберегти і зміцнити кохання парні речі. Це може бути одяг або відповідні прикраси, один елемент яких повинен знаходитися у вас, а другий призначається вашому обранцю. Такі речі підсилюють енергетичний зв’язок пари, і в результаті почуття з часом не згасають, а тільки ростуть. Але щоб такі предмети дали ефект, необхідно взаємодіяти з ними щодня: тобто і ви, і ваш обранець повинні щодня носити цю річ. Крім того, вплив таких аксесуарів проявиться не відразу, а лише через деякий час.

Фахівці з біоенергетики стверджують, що найбільш сильним ефектом володіють спеціальні любовні талісмани. Такі речі відразу ж починають впливати на енергетику пари, зміцнюючи почуття, повертаючи пpиcтрaсть в довгі стосунки, допомагаючи легко долати розбіжності і конфлікти. Вони підтримують сприятливий мікроклімат в будинку, і з часом їх сила не знижується, а тільки зростає, через що благотворний вплив посилюється з кожним днем.

Читайте також: Це наскільки потрібно бути самотньою, щоб дaти незнайомцю за один комплімент?

У цього способу немає протипоказань: будь-яка людина може підібрати талісман під себе і свою ситуацію і в повній мірі відчути на собі позитивний вплив такої речі. Єдине важливе зауваження – талісман повинен бути заряджений по-справжньому вмілою людиною на вашу власну енергетику.

Джерело.