fbpx
Новини

3-річний хлопчик доторкнувся до герцогині. Реакція принца Гаррі була достойною (фото)

Днями Гаррі і Меган Маркл здійснили свій перший офіційний візит до Ірландії. Під час відвідування Смарагдового острова з молодятами стався досить милий інцидент. Трирічний хлопчик був настільки вражений красою герцогині, що не втримався від того, аби помацати її за обличчя. У той час, її чоловік відзначився поведінкою справжнього джентльмена.

Подружня пара приїхала в Ірландію з поїздкою, присвяченій як політичним цілям, так і неформальній зустрічі з юними спортсменами. Діти з радістю сприйняли приїзд високопоставлених персон, і з дитячою безпосередністю демонстрували свій захват.

Під час зустрічі з королівською родиною один з малюків, трирічний хлопчик на ім’я Уолтер Каллен, захоплений красою молодої герцогині, потягнувся ручкою до Меган Маркл. Доторкнувшись до її обличчя, він спробував притягнути її до себе ближче.

На цей жест герцогиня мило усміхнулася малюкові. Принц Гаррі зробив вигляд, що ревнує свою дружину до хлопчика і погрозив пальцем. Після проявленого інтересу до своєї дружини, принц і сам став об’єктом цікавості. Ним зацікавився ще одни маленький любитель спорту. Малюкові сподобалася борода герцога, а принц Гаррі дозволив йому її помацати.

Читайте також: 5 подарунків, які приносять біди та невдачі

Це ще один добрий вчинок молодої королівської пари у скарбничці їх хороших справ, який гідний поваги і захоплення. Напевно діти, які побачили королівську сім’ю, запам’ятають їх візит на все життя, і для них він буде дуже важливим і пам’ятним моментом.

Всі шанувальники королівської пари – принца Гаррі і Меган Маркл чекають радісної звістки, адже вони впевнені, що пара стане прекрасними батьками.

Фотографії королівської пари потішили британських підданих. Поїздку в Ірландію вони назвали невеликим медовим місяцем.

Джерело.

You cannot copy content of this page