3 секрети ідеальної заморозки ягід: збережемо всі корисні властивості

Ягоди – справжнє джерело корисних вітамінів, мінералів і мікроелементів для нашого організму. Зараз сезон полуниці, суниці, малини, скоро приспіють смородина, аґрус. Як заготовити їх на зиму, зберігши всі корисні властивості?

Багато господинь заготовляють на зиму різні варення та джеми, але в такому переробленому вигляді ягоди втрачають більшість своїх корисних властивостей. Ми пропонуємо вам заморозити ягоди і насолоджуватися їх смаком і користю круглий рік.

Вибір і підготовка ягід. Намагайтеся для заморозки вибирати найсвіжіші ягоди, ідеально, якщо вони будуть тільки зірвані з куща. Плоди будуть цілі, не встигнуть пустити сік і їх можна буде заморозити ціляком. Ягоди потрібно промити, краще це робити в дуршлаку або ситі під проточною водою, щоб вона відразу стікала. Видаліть хвостик і живці, просушіть ягоди, розклавши їх на рушник.

Попередня заморозка. Візьміть піддон з холодильника або звичайний лист, застелений пергаментом і розкладіть полуницю, малину або суницю в один шар. Відправте в морозилку на 3-4 години. Коли ягоди стануть твердими, їх можна буде перекласти в контейнер або спеціальний зіп пакет для заморозки.Такі пакети багаторазові і дуже зручні у використанні, їх легко відкривати і закривати.

Ягоди, які пустили сік і прим’яті, теж можна заморозити. Перебити їх в блендері, за бажанням додайте цукор, розлийте у формочки для льоду і заморозьте. Замерзле пюре дістаньте з форми, перекладіть в контейнер або пакет і покладіть в морозильну камеру на зберігання. Такі фруктові “кубики” ідеально додавати в кашу або йогурт, а також в випічку.

Смородину, чорницю і журавлину можна заморожувати відразу в пакетах, досить просто ретельно перебрати, промити і обсушити ягоди.

Читайте також: Простий метод: Ваше бажання здійсниться вже через місяць

Умови зберігання. Заморожені ягоди потрібно зберігати в морозильній камері, при температурі від -18 градусів, близько 8-12 місяців. Головне не допускати розморожування і повторно не заморожувати. Розморожувати ягоди потрібно в холодильнику.

Такий спосіб зберігання ягід дуже зручний і трудомісткий, в порівнянні з варінням варення або сушінням, а користі і смаку набагато більше!

Джерело.