fbpx

Простий метод: Ваше бажання здійсниться вже через місяць

Назвати це можна по-різному – нейролінгвістичне програмування, налаштування підсвідомості або просто збіг, але метод дійсно працює. У чому я переконалася на особистому досвіді. Минуло більше місяця і моє бажання здійснилося. Знайдуться люди, які скажуть, що усе це нісенітниця. А ось узяти і спробувати наважиться далеко не кожен. Для цього не потрібні зусилля.

Знадобляться лише звичайні речі:

  • особистий предмет гардеробу
  • голка
  • довга нитка
  • бажання і віра в його виконання

Для початку pитyалу слід вголос сказати про свою мрію, і доки ви це робите, одночасно втягаєте в голку нитку. Бажання необхідно промовляти чітко і без зайвих слів. Тепер треба узяти вашу річ і у будь-якому її місці зробити один стібок. На цьому доки припиняєте.

Наступного дня робите ще один стібок. Вони повинні закривати один одного – на перший накладаєте другий, на другій – третій і так далі. Чим рівніше будуть стідки, тим швидше і легше виконається ваша мрія.

Читайте також: Як назвати хлопчика: 10 оригінальних імен і їх значення

Увесь процес займає 40 днів. Коли робитимете завершальний стібок, вимовіть бажання, звертаючись до усіх сторін світу – тобто 4 рази. І зав’яжіть вузол на нитці. Якщо ритуал здійснений вірно, то через 40 днів ви побачите результати – бажання почне збуватися. Може так станеться, що довжини нитки на усі стібки не вистачить.

Тоді продовжувати далі не варто – ваша мрія доки ще не готова до здійснення. Спробуйте знову місяця через три. Це реально дієвий метод, перевірений багатьма поколіннями. Поділіться ним з друзями і близькими і нехай усі заповітні бажання збудуться!

Джерело.

You cannot copy content of this page