fbpx

3 слова, які змушують чоловіка кохати жінку ще міцніше

Кохання: Воно терпляче. Воно добре. Воно складне. Особливо для жінок, які давно ні з ким не зустрічалися: кохання не для людей зі слабкими нервами. Але щоб змусити чоловіка в себе закохатися, не потрібно міняти себе, зовнішність або читати всі книги по спокусі.

Ти можеш допомогти йому закохатися в тебе сильніше простішим способом. Все починається з трьох простих слів.

І це не слова на вітер. Просто важливо зрозуміти причину ефективності цих слів.

Так що ж це?

“Я тебе кохаю”? Ні.

“Я тeбе хoчу”? Ні-і.

«Давай зaймeмося ceкcoм»? І не це.

«Я приготувала стейк»? Близько, але немає.

Всі ці фрази приємні для вуха чоловіки. Всі ми хочемо бути коханими і бажаними. Сeкc теж прекрасний. Як і хороший стейк.

Але в цих фразах є натяк на те, що чоловік тобі теж щось повинен, це забирає у нього владу. Він відчуває себе загнаним в пастку. Він відчуває, ніби теж повинен відповісти на твої почуття (адже якщо ти його любиш, то і він повинен любити тебе). Він може почати панікувати.

Це змусить його припустити, що те, що ти готуєш йому сніданок, значить, що ти хочеш заміж за нього. Будинок, білий парканчик, троє дітей і золотистий ретривер.

Загалом, згадані фрази можуть викликати не тільки позитивні емоції.

Що щодо слів «Я тебе поважаю»? Чоловік виразно хоче це чути, як і «Я захоплююся тобою». Все це близько до головного, але не воно.

Насправді є дещо глибше, ту, що змусить його полюбити тебе сильніше. Щось протилежне загрозам. Так про що ми говоримо?

“Я тобі довіряю”.

Це чарівна фраза. Може він вже це знає. Але коли ти говориш чоловікові, що ти довіряєш йому, ти кажеш, що визнаєш його таким, яким він є, і що він може бути не таким, як ти.

Ти оцінюєш його як лідера. Ти поважаєш його чесність. Ти даєш йому кермо влади у ваших стосунках. І знімаєш з нього напругу. Але і мотивуєш його бути кращим.

Подумай про себе. Коли люди довіряють тобі, ти природно хочеш виправдати їхню довіру. Якщо хтось вважає, що тобі можна довіряти, ти будеш намагатися бути надійною. Це в людській природі: коли люди дивляться на тебе в яскравому світлі, ти хочеш сяяти. Ти не хочеш розчарувати їх.

Не всі жінки розуміють це. Багато хто впевнений, що хороших чоловіків не залишилося. Якщо так і з тобою, може ти просто не там шукаєш?

Джерело.

You cannot copy content of this page