3 способи, які допоможуть легко залучити гроші на Китайський Новий рік

Китайський Новий рік відзначають у багатьох країнах, і завдяки ще одному чудовому святу можна продовжити відчуття казки і дива. Тим, хто з якихось причин не встиг загадати бажання в ніч з 31 грудня на 1 січня або пропустив святкування Старого Нового року, впадати у відчай не варто.

Провести обряди на достаток в 2020 році можна і під час китайського Нового року, коли найпотаємніші мрії збуваються. Джерело

Обряд на достаток

Залучити грошовий достаток вийде, якщо провести простий обряд напередодні китайського Нового року. Для його проведення будуть потрібні:

  • червона вовняна нитка;
  • банкнота;
  • червона свічка;
  • сірники.

Червоною ниткою обв’язують купюру, згорнуту трубочкою, запалюють від сірника свічку і дивлячись в її полум’я, вимовляють:

«Біди випалюю, достаток в будинок залучаю. Як свічка догорить, так і кишеня сповнена буде».

Свічку залишають догоряти, змащують воском кінчики нитки і ховають купюру в затишне місце, щоб вона приваблювала в будинок грошовий достаток.

Обряд на залучення грошей

В день свята з шматочка червоної тканини шиють мішечок з завязочками, кладуть в нього три китайські монети і підвішують над вхідними дверима зі словами:

«У Новий рік дива трапляються, всі мрії здійснюються. Мішечок над дверима висіти буде, достаток приверне, бідності ходу не дасть, мене не зрадить».

Мішечок залишають висіти, щоб він став магнітом для залучення грошей.

Читайте також: Ліжко напроти дзеркала, сухі квіти в спальні і ще 3 способи зіпсувати енергетику будинку

Обряд на матеріальне благополуччя

Залучити в будинок удачу і гроші допоможе обряд задобрювання символу 2020 року – білого Сталевого Щура. Його можна виготовити самостійно або придбати відповідну фігурку в магазині. Перед звіром ставлять блюдечко, наповнене крупою і часточками фруктів, а поруч кладуть кілька монеток, примовляючи:

«Нового господаря шануємо, від душі пригощаємо, прихильності шукаємо. Поки частування стоять, гроші в кишені дзвенять».

Протягом року частування час від часу змінюють, щоб покровитель року привертав в будинок достаток і благополуччя.