fbpx

3 символи багатства і благополуччя, які привернуть до вас удачу і гроші

Існує кілька речей, здатних притягти до вас енергетику процвітання і успіху.

Фахівці в області езотерики давно встановили, що кожна річ має певну енергетику, яка впливає на людину сприятливо або негативно. Є список предметів, які краще не зберігати вдома: до таких відноситься, наприклад, тріснутий посуд, композиції із засушених квітів, старі зламані речі. Джерело.

Вважається, що все це відштовхує енергетику процвітання, провокує фінансовий застій і невдачі. Саме тому від подібних предметів слід позбутися якнайшвидше. А ще краще – замінити їх речами, які залучають багатство і везіння.

Астролог Тамара Глоба виділяє три речі, які мають найбільш сприятливу енергетику. Вони позитивно впливають на біополе людини, наділяють його фінансовою удачею і допомагають досягати успіху.

Гірський кришталь. Цей мінерал вважається одним з найбільш сильних магнітів для грошей. Він пробуджує інтуїцію, допомагає знаходити вихід зі складних ситуацій і швидко вирішувати фінансові проблеми. Слід мати на увазі, що кришталь буде притягувати удачу і гроші лише в тому випадку, якщо виріб буде мати вигляд піраміди або конуса: саме така форма акумулює позитивну енергію і віддає її в простір з подвоєною силою.

Читайте також: 11 речей у вашому будинку через які ви хвopієте. Перевірте список

Підкова. Ця річ здавна вважається символом благополуччя і достатку. Ще наші предки вішали її над дверима, щоб гроші і удача не обходили будинок стороною. Є одна важлива умова: сильним фінансовим талісманом може стати тільки справжня підкова, а не декоративний сувенір. Крім того, підкова повинна бути знайдена вами випадково: саме з таких раптових знахідок виходять найкращі амулети.

Грошовий талісман. З давніх часів талісмани були невід’ємною частиною побуту людей. У кожній родині були свої особливі амулети. Господарі мали їх в будинку для того, щоб там завжди панували добробут, щастя і достаток. Спеціальні талісмани виготовляли перед далекою дорогою, щоб шлях був легким і безпроблемним.

А ті, хто займався торгівлею, ніколи не рушали без заговореної монетки, яка притягувала фінанси, допомагала успішно впоратися з будь-якою справою і уникнути обману і збитків. У сучасному світі люди втратили віру в талісмани, але Тамара Глоба вважає, що це марно: їх сила і раніше велика, і, якщо вибрати грошовий талісман правильно, фінансова удача буде постійно супроводжувати вас, а всі починання увінчаються успіхом.

You cannot copy content of this page