3 типи жінок, які завжди вимагають до себе особливого ставлення

Час народження жінки дуже впливає на її характер.

Жінки, як відомо, істоти загадкові. Зараз вони сміються, а через три хвилини ридають. Кажуть «ні», хоча насправді мають на увазі «так». Так що там говорити: найчастіше вони самі не розуміють, чому поводяться так, а не інакше в якийсь конкретний момент. Астрологи вважають, що вся справа в зірках. На їхню думку саме час народження жінки дуже впливає на її характер. Причому, важлива не тільки точна дата народження, а й місяць появи на світло.

Жінка-січень.

Це, мабуть, найстійкіші дами, з дуже терплячим характером. Навряд чи вони комусь поскаржаться на свою долю, в більшості випадків краще зі своїми проблемами і бідами справлятися самі. І не тому що вважають, що допомога з боку буде недоречною. Просто їх гордість не дозволяє їм чинити інакше. З оточуючими людьми січневі леді часом бувають надмірно різкі, але це не зі зла. Просто вони всім завжди бажають найкращого.

Щоб ужитися з такою жінкою, необхідно бути не просто на її рівні, а й «плисти» по життю на її хвилі. В цьому випадку спільне життя обіцяє бути легким і затишним.

Жінка-лютий.

Дуже романтичні за своєю натурою, тому і партнера поряд з собою бажають бачити відповідного. Але другій половинці треба грунтовно запастися терпінням – далеко не кожному під силу зрозуміти її інтригуючу натуру. Непідготовлена звичайна людина не зможе зрозуміти і прийняти часто змінний настрій лютневої дами, а їй такий «простий» і не потрібен. В її житті є місце тільки такому ж особливому як вона.

Жінка-лютий володіє надприродною інтуїцією і бачить людей буквально наскрізь. Так що обдурити або провести її навіть не думайте. Одного разу підірвавши довіру такої жінки, ви ризикуєте більше ніколи не з’явиться на її орбіті.

Жінка-березень.

На відміну від відомих «березневих котів» – чоловіків, жінки цього місяця вкрай вірні, і не тільки своєму супутнику життя, а й іншим знайомим. Саме тому їм можна довірити найбільшу таємницю і бути впевненим, що вона ніколи і нікому в житті не буде розкрита. Закохатися березневим жінкам вкрай важко, але зате з обраним партнером вони залишаються до кінця життя, оскільки – однолюби.

Читайте також: Стережіться цих 6 бридких ознак недоглянутої жінки

Іноді вони примудряються розлучитися зі своєю половинкою, але вже незабаром ця пара знову одружується. На подив оточуючих це може статися навіть не один раз. Жінки березня вкрай вразливі натури, тому можуть довго переживати через неправильно сказану фразу в її адресу. Так що будьте обережні у висловлюваннях поруч з цією леді.

Джерело.