fbpx

3 важливих послання від всесвіту для кожного знаку Зодіаку

Вони приносять особливу удачу та допоможуть змінити  життя на краще.

Всесвіт приготував три простих, але в той час дуже важливих послання для представника кожного зодіакального сузір’я, які допоможуть змінити ваше життя на краще і принесуть особливу удачу.

Звичайно ж, можна ці послання проігнорувати, але можливо все таки варто ризикнути і спробувати?

Овен

1. Спробуйте абсолютно протилежні речі. Наприклад, якщо ви їли багато м’яса, час спробувати відмовитися від нього хоча б на невеликий проміжок часу. Любите сперечатися — спробуйте промовчати. Прокидалися пізно — вставайте раніше і т. д.

Зробіть ці маленькі експерименти частиною свого повсякденного життя і це буде своєрідним щепленням «виходу із зони комфорту». По-перше, це цікаво, а по-друге, в момент чергового крутого віражу у вашому житті вихід за рамки комфорту буде не так відчутний.

2. Прокидайтеся на 20 хвилин раніше. Можна зробити це в кілька підходів по 20 хвилин і тоді ви спокійно зможете прокидатися на годину раніше і встигати робити багато цікавих справ, до яких раніше не доходили руки.

3. Приходьте на всі зустрічі і наради на 10 хвилин раніше. По-перше, виходячи заздалегідь ви не будете переживати, що запізнилися і змусите колег чекати. Навіщо вам зайвий cтрeс перед важливою зустріччю? По-друге, прийшовши трохи раніше, ви можете підготуватися і ще раз перевірити, чи нічого ви не забули.

Тельці

1. Однозадачність. Наш мoзoк не в змозі підтримувати багатозадачність. Нам все одно доводиться переключатися з одного завдання на інше. Коли ви працюєте тільки над однією справою, ви робите це більш якісно і зосереджено, ні на що не відволікаючись.

2. Запитайте себе: намагаюся я не ускладнювати події? Проаналізуйте ситуацію. Якщо виходить так, що своїми діями ви ускладнюєте все ще більше, подумайте над тим, як розкласти це на більш прості складові і вирішити проблему.

3. Запитайте себе: чи буде це важливо через 5 років? Перш ніж робити з мухи слона і рвати на собі волосся, подумайте, чи буде ця ситуація важлива через 5 років? А через 5 тижнів?

Близнюки

1. Здійснюйте покупки тільки виходячи з тих грошей, які ви заробили або зібрали. Перш ніж купувати щось дороге, добре подумайте і згадайте правило «обдумувати покупку стільки днів, скільки сотень входить до її вартість (якщо 100, значить один день, якщо 200 — 2 дні тощо)». Це допоможе вам робити розумні покупки і уникнути дурних кредитів.

2. Вивчіть кілька рецептів і частіше готуйте вдома. Так ви заощадите гроші і зможете харчуватися здоровою їжею (за умови, що ви готуєте здорову їжу).

3. Коли ви готуєте, намагайтеся приготувати більше, ніж ви з’їсте. Це заощадить вам час — наступного разу вам потрібно буде тільки розігріти вже готове. Ну і, звичайно, мити посуд доведеться не так часто.

Скажу чесно, я не дуже люблю їсти розігріту їжу. Але в періоди завалів це дуже рятує. До того ж є страви, які на другий день стають смачніше (деякі супи, наприклад).

Рак

1. Записуйте. Людська пам’ять — не самий надійний інструмент. Тому робіть записи справ, покупок, зустрічей і т. д. А ще спробуйте виділити 4 пріоритетні цілі на цей рік і періодично поглядайте на них у свої записи, щоб не відхилятися від заданого курсу.

2. Пам’ятайте про те, що життя набагато ширше, ніж ви думаєте. Ви не все знаєте і іноді помиляєтеся. Це допоможе вам з великим терпінням вислуховувати чужу думку, змінювати себе і завжди залишатися відкритим до нових знань і можливостей.

3. Ризикуйте, не бійтеся робити помилки. А потім вчіться на них, засвоюйте уроки, які підносить життя, і з отриманими знаннями та досвідом сміливо беріться за нові ідеї.

Лев

1. Робіть те, що вам дійсно дуже-дуже подобається! Не живіть чужими мріями і бажаннями.

2. Намагайтеся здійснювати закупівлю продуктів відразу на тиждень. Це заощадить не тільки гроші, але і час.

3. Ідіть за покупками, коли ви ситі. Самий вірний спосіб піти в магазин і купити виключно те, що вам потрібно — це йти туди не голодним. Не виникатиме спокуси купити щось ще.

Діва

1. Насолоджуйтеся маленькими радощами. Гарний захід, квітучі дерева за вікном після довгої зими, останній найсмачніший шматочок торта. Вчіться смакувати життя невеликими шматочками і знаходити приємні моменти в навколишньому світі.

2. Пийте воду. Замість того, щоб їсти, коли вам стає нудно, краще випийте склянку води — позбудетеся від почуття голоду і заодно поповніть водний запас в організмі.

3. Їжте повільніше. Не летіть так, ніби ви спізнюєтеся на останній у своєму житті потяг до світлого і щасливого майбутнього. Їжу потрібно приймати в хорошому настрої і не поспішаючи, насолоджуючись кожним шматочком. По-перше, так ви швидше насититеся, хоча з’їсте менше, ніж якщо будете напихатися їжею з крейсерською швидкістю. А по-друге, це буде ще одним приємним моментом, який доповнить вашу мозаїку насолоди життям.

Терези

1. Будьте ласкаві. Будьте ласкаві до оточуючих людей, а особливо — до самого себе.

2. Пишіть короткі листи. Зазвичай достатньо 1-5 речень.

3. Відповідайте на листи один раз на день. Виберіть для себе найбільш оптимальний час для перевірки пошти і відповідей на вхідні листи. Перевірка поштової скриньки кожні 5 хвилин відніме час і додасть нервозності.

Скорпіон

1. Вивчайте нові способи бoрoтьби зі cтрeсом і пробуйте їх. Медитація, йога, класична музика, парочка кіл по стадіону після роботи — будь-який з цих способів може допомогти вам зняти напругу.

2. Тримайте будинок і своє робоче місце в порядку. Тоді ви зможете швидко знаходити потрібні речі і таким чином берегти час і нeрви.

3. “Живіть тут і зараз”. Насолоджуйтесь життям, ловіть кожен момент. Усвідомлюйте кожний день замість того, щоб мчати крізь нього стрімголов постійно думаючи про те, що ж буде завтра.

Стрілець

1. Проводьте більше часу з людьми, які роблять життя простіше. І намагайтеся уникати компанії тих, хто ускладнює всі без причини.

2. Займайтеся спортом кожен день. Нехай це буде хоча б піша прогулянка чи прогулянка під час обіду. Це дозволить позбутися від cтрeсу, додасть енергії, допоможе привести тiлo в порядок і відігнати негативні думки.

3. Позбавляйтеся від мотлоху. Позбавляйтеся від непотрібних речей у будинку, від проектів, які гальмують ваш розвиток, від поганих думок в голові і від людей, які є перешкодою до ваших цілей і забирають надто багато часу і енергії постійними скаргами на життя.

Козеріг

1. Задавайте питання. Не бійтеся питати поради у людей, які були в таких ситуаціях, як ваша, і змогли знайти рішення.

2. Перестаньте старатись догодити всім. Просто бо це марно. Це неможливо, бо завжди знайдуться люди, яким ви не подобаєтеся з тієї чи іншої причини. А таких причин може бути тисячі.

3. Розбивайте складні завдання на маленькі. Якщо завдання здається складним розбийте його на кілька маленьких завдань і вирішуйте поступово один за одним.

Водолій

1. Перестаньте намагатися робити все ідеально. Це не означає, що все потрібно робити абияк. Просто замість того, щоб зациклюватися на найдрібніших деталях, просто робіть свою роботу добре. Про побічні ефекти перфекціонізму ми теж вже не один раз писали — марна трата часу, енергії і нeрвiв плюс підвищення невдоволення собою і оточуючими через завищені планки.

2. Зупиніться на хвилинку і просто глибоко вдихніть. А потім повільно видихніть. Глибоке дихання добре розслабляє і насичує кpoв киснем. А також допомагає краще зосереджуватися на важливих справах.

3. Витрачайте 20% часу на роздуми про вирішенні задачі і 80% — на її рішення. А не навпаки.

Риби

1. Сфокусуйтеся на кількох важливих речах, а все непотрібне і другорядне відсійте. Замість того, щоб розпорошуватися одночасно на 10 проектів, направте всю свою енергію на вирішення двох-трьох основних завдань.

2. Ведіть щоденник. Записуючи кожен день свої думки і свої дії, ви потім зможете легко відстежити, що саме допомогло вам знайти потрібне рішення. Також перечитування записів допоможе вам чітко бачити свій прогрес і уникати тих же помилок.

Читайте також: Найкращі господині по Знаку Зодіаку

3. Якщо ваше заняття перестало вам подобатися, знайдіть щось інше. Світ навколо нас змінюється і ми змінюємося разом з ним. Те, від чого ми були просто в захваті ще вчора, сьогодні вже може не представляти для нас ніякого інтересу. Якщо ви відчуваєте, що раніше улюблена справа більше не приносить вам задоволення, пора подумати про зміни.

Джерело.

You cannot copy content of this page